Poraďte najlepšie popôrodné nohavičky

bebe99
3. dec 2019

Ahojte, prosím vás poraďte mi aké sú najvhodnejšie, respektíve s ktorými mate najlepšie skúsenosti?

lius
3. dec 2019

@bebe99 najlepsie ziadne, co najviac vetrat a ked uz musia byt tak asi tie sietkovane....inak ja som ich vobec nevyuzila, mala som nakupene do porodnice

noemi155
3. dec 2019

Kup si tie šortkové tie sú naj aj preperies tie jednorazové sú úplne na prd..

dzejsik
3. dec 2019

také sieťkované ako dala foto snehulienka8, čo som mala druhé mi rovno zakázali používať ... pointa čo najpriedušnejšie len aby držali popôrodné vložky ... tie sieťkované dvoje, keby si si chcela preprať jedny (ale schnú rýchlo)

sara07
3. dec 2019

kup si v zdravotnickyh potrebach jednorazové, stoja nejak 3 kusy okolo 4€ sa mi zdá, pouižiješ vyhodiš , za mna suprová vec ,hlavne ked ti pride našteva alebo si na chodbe alebo niekam ideš
inak najlepšie ked nemusiš sadnut nohy pokrčit, zboku od steny nechat vetrat
a ked tam budeš popôrodné vložky tiež kupiš za normalnu cenu, nesmu mat lepiaci pas aby sa ti neprilepila na stehy to je pruser potom

elanor
3. dec 2019

najlepsie ziadne. ja som prvy tyzdne - dva nic nezniesla na sebe nic.
Az potom neskor som nosila normal gatky, tak ako aj predtym. Ale aj to len ked som musela niekam ist. Ked som bola doma, tak mi bolo pohodlnejsie len tak, bez spodarov, iba s vlozkou.

bebe99
autor
3. dec 2019

@elanor ako ziadne? ved nejak ti musel na niečom držať vložka

elanor
3. dec 2019

@bebe99 no uplne dole bez gatiek, a vlozku len tak prilozene tam dole a pridrzat medzi nohami len stehnami. Ja viem zneje to sialene, ze sa to neda. Ale da, a kupodivu to ani nebolo tazke, a vlozka drzala na mieste.

dzejsik
3. dec 2019

@bebe99 to odporúčali aj sestry napr keď si len na izbe a môžeš ležať ... že si len nechať vložku a keď to už nejak extra netečie a mala by si izbu sama tak vraveli že ideál ľahnúť na podložku (ktorú keď tak vyhodíš) a vetrať

bobula46
3. dec 2019

Kúp si tie jednorázové, sieťované, ja som mala dvoje a vždy jedny preprala vo vode. Mne bolo nepríjemné chodiť len tak bez nohavičiek, iba s vložkou. Takto som mala.istotu že mi to niečo drží. Používala som ich ešte asi dva týždne doma. Predsa len som nebola iba v posteli, chodila som na návštevy, chodila som na vyšetrenia, ako vážne som nemala za potrebu myslieť na to, že musím držať nohy pri sebe nech vložka nevypadne.

trinity_77
4. dec 2019

@bebe99 ja mam tieto sortkove a su super..

bebe99
autor
4. dec 2019

@trinity_77 ďakujem za tip

blah24
4. dec 2019

@bebe99 aj ja mam koupene ty molicare z predchoziho prispevku. Mam je otestovane po prvnim porodu a super za me. Jine sem ani nehledala

vasjar
11. apr 2021

@trinity_77 kde sa dajú kúpiť?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre