Popôrodné nohavičky

laura__
10. máj 2023

Máte skúsenosť s TENA fix nohavičkami po pôrode ? Z lekárne ? Ak áno oplatí sa ich kúpiť ?

anavixy
10. máj 2023

Akekolvek poporodne nohavicky sa oplati kupit, myslim, ze tie TENA nie su ani nejake drahe a vyzeraju fajn, ale ja osobne by som volila radsej tie klasicke sietovane.

matullienka
10. máj 2023

Za mňa tie sieťované, ale mala som ich asi len 3 dni v nemocnici, potom som už nosila normálne bavlnené

jaskolka
11. máj 2023

Ja som kúpila jednorazové len z dôvodu, že ich môžem hneď potom vyhodiť. Predsa len, tesne po pôrode žena dosť krváca, potom toto prať, čistiť? Mala som 1 balenie, kde bolo 6 kusov. Po 3 dňoch už som používala normálne klasické.

anavixy
11. máj 2023

Veď ony aj su určené do pôrodnice, niekto to nosí aj doma?

mariet24
11. máj 2023

@anavixy ja som napr musela aj doma ešte nosiť cca 2 týždne... Tešila som sa že dom si dám konečne normálne bavlnené nohavičky a do dvoch hodin som sa prezliekala.... Neskutočne ma stipalo všetko, ale je pravda že som mala veľké popôrodné rany ...

anavixy
11. máj 2023

@mariet24 v tom pripade urcite radsej taketo vzdusne a volne aj doma 🙂 kazdemu ako je pohodlne, ale v porodnici je to must-have a stale sa najdu ak zeny, co v porodnici nenosia ziadne 😄🙈

matullienka
11. máj 2023

@anavixy áno aj ja som takú zažila a keď išla na wc vložka jej vypadla uprostred chodby 🙈. Ja si to osobne neviem predstaviť

alison11
12. máj 2023

Ja v pôrodnici som nemohla nosiť žiadne nohavičky boli zakázané len vložku medzi nohami.Atie popôrodné som potom nosila doma len tak keď som už nemusela aby sa vynosili :D .Už na ceste z pôrodnice som mala klasické vložky aj nohavičky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre