Pomalé hojenie rany 2 týždne po pôrode.

vojtasova
15. mar 2020

Maminky ahojte porodila som 3.3. zajtra sú už dva týždne este mi nevypadol ani jeden steh stale ich cítim nakoľko .. keď mám medzi nohami vložky tak o to triem umývam sa tak často ako to len ide aj 6x,7x denne aj v noci .. rosalgin vonku opláchy.. natieram ialugen mám aj , framykoin ATB zasyp..+amoksiklav ATB (nakoľko som tam mala pri poslednom náleze infekciu (2 baktérie) už je to lepšie... ale cítiť to stále..

simona232323
15. mar 2020

@vojtasova Ja som sprchovala spodok aj 30x denne , po kazdom wc aj ked som bola spotena,ale rodila som v lete ( poradila mi to sestricka ) a 2 tyzden je celkom kratka doba , musis pockat :P

smejko25
15. mar 2020

@vojtasova na sitie urcite tento sprej si kup 👍 mne sa az do konca sestonedelia nechcela posledna mala ranka zahojit a s tymto sprejom to bolo raz dva 👍 stoji asi 15€ ale oplatilo sa urcite

smejko25
15. mar 2020

@vojtasova a tiez som mala pocit ze tam ostal steh (citila som taku gulicku abo co ) ale po kontrole u doktora povedal ze tam nic nieje ze to sa po pohlavnom styku upravi 🙂 a aj to zmizlo

valeriadk
15. mar 2020

Cicatridina su aj cipky. Mne pomohli. A sedave kupele v repiku.

anavianavi
15. mar 2020

Pouzivaj flasu s uzkym hrdielkom. Napln vodou a po kazdej navsteve toalety vystriekaj vodou, osus a natri. Niekomu rekonvalescencia trva velmi dlho. 2 týdne je velmi kratko.

saluda
15. mar 2020

@vojtasova ak máš biolampu, alebo možnosť požičať si, tak ju pouzivaj aj 3-4x denne, nebudeš potrebovať nič iné. Mne neskutočne pomohla. Po prvom pôrode som bola statočne dotrhana, nehojilo sa mi to, 3 týždne som sedela s bolesťami na pol zadku a potom zrazu za 2 dni ťažká pohoda 😉 . Samozrejme, umývala som sa po každej toalete

iluviel
15. mar 2020

Jaaaaj moja 🙂 A vyraz sestonedelie je naco? Kludne si pockaj tych 6 tyzdnov a potom zhodnot. A ani vtedy to este nemusi byt uplne tip- top, u mna nebolo. Ja som bola zahojena tak o dva az tri mesiace po porode.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre