Po akom čase začne zmena zafarbenia prsných bradaviek?

zaira301
14. aug 2010

ahoj...veľmi veľa som čítala o zmene zafarbenia prsných bradaviek....ale nikde som sa nedočítala, že či už v prvom týždni tehotenstva sa začnú zmeny v zafarbení prsných bradaviek....budem rada, ak mi niekto napíše...díky moc... 🙂

ludka140281
14. aug 2010

ahoj....na zaciatku ma len boleli,no priserne 😕 bradavky mi stmavli az neskor 😕 ,mozno v 3-4 mesiaci a hlavne zvacsili sa aj prsia aj bradavky 😀

andika10
14. aug 2010

prsia sa mi zväčšili a stmavli asi tak okolo 5 mesiaca

alca85
14. aug 2010

mne sa len zväčšili, ale vôbec nemám pocit, že by mi aj stmavli 😕 ....no už v prvom trimestri mi riadne na nich naskákali strie 😠

olifcek
14. aug 2010

mne nestmavli vobec

cikyta
14. aug 2010

Mne nestmavli,len na začiatku boleli a zhruba od 20tt mi z nich vytekalo kolostrum tak zopár kvapiek denne.

zuzanockamt
14. aug 2010

v prvom tyzdni urcite nie 😀 ... asi tak po polovici tehu, ale vo velkosti ziadny rozdiel

tehula
14. aug 2010

mna nic nestmavlo pocas celeho tehu, nejak ma ani prsia neboleli, trosku sa zvacsili, potom mega az po porode, ako nastupila laktacia.
Jedine stmavovanie bola linea negra na bruchu, ale to az koncom tehotenstva

aleela
15. aug 2010

Dvorce mi zacali tmavnut okolo 20-22 tyzdna. do konca tehotenstva stmavli uplne (mam fotky, tak som to akurat minule kukala 🙂 ), po porode pocas prvych mesiacov boli stale velmi tmave, a teraz 8 mesiacov po porode su uz zase ruzove ako pred tehotenstvom 🙂

zuzkat1
15. aug 2010

mne nestmavli vobec ale sa iba zvacsili a od 18teho tyzdna mi tielko kolostrum ale teda paradne..musela som pouivat aj vlozky do podprdy🙂

flamenga
18. aug 2010

nestmavli mi dodnes 🙂

dijefcatko
23. aug 2010

mne narastli, ale tmavnu mi iba dvorce tak od 14tt, aj to nie cele, ale akoby sa na nich pigmentové škvrny robili a tými postupne tmavnú. bohužiaľ objavilo sa silnejšie ochlpenie okolo dvorcov a na brušku.

8808
23. aug 2010

no mna strasne boleli, sa nedalo ani podprdu vymenit, a nieto spat bez nej, lebo som mala pocit ze mi odpadnu 😀 farba sa mi zmenila a aj cela bradavka tiez tak v polovici tehu.. a teraz ked som druhy krat tehotna, som si vravela ze hadam boliet nebudu, vsak si to chudiatka uz raz prezili, tak sa nemusia menit, a zasa ma tak bolia.. dovi - dopo s tou prirodou 😕 ale pockaj ked sa ti prvy krat prisaje (: kokos.. auuu, si pametam ako som manzelovi nadavala ked nahodou silnejsie potiahol.. a babetku to nevysvetlis (: ale neboj, potom to prejde, a bude dobre 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre