Planovaný cisársky a choroba

red_cat
16. sep 2024

Ahojte dievcata,

Som v 39tt, o par dni ma caka planovana sekcia a maly doniesol zo skoly nejaku prijemnu chorobku.. takze od vcera horuckujem, kaslem, soplim a boli ma cele telo.
Mali ste to takto niektora? Nie je choroba kontraindikacia pre operacny zakrok?:( ako sa to riesi?
Dost som sa bala cisaraku aj predtym a teraz s tou chorobou, ked som oslabena, este stokrat viac.
Dakujem

mofa
16. sep 2024

@red_cat za par dni sa este mozes dat trochu dokopy a kedze sa blizis do finale asi sa to berie ako urgentny vykon. Anesteziologovia neradi uspavaju ked je clovek chory ale mozu ti pichnut spinal a tym padom je to lepsie. Ale horucky by si mat nemala. Lenze za 3-4 dni ti isto bude lepsie.
Zalezi este aj preco mas planovanu sekciu.

miimss
16. sep 2024

@red_cat a test na covid si si robila?

olivia_c
16. sep 2024

@red_cat neporadim kedze ides cisarskym. Ja som isla na vyvolavany porod chora jak pes, po porode po chorobe ani stopy 🙂

lucylaw
16. sep 2024

@red_cat Kamarátka rodila s Covidom,chorá bola strašne,pôrod jej najprv vyvolávali,nič,nakoniec išla akutnou sekciou..

red_cat
autor
16. sep 2024

@mofa
@miimss
@olivia_c
@lucylaw
Ja som chcela prave narkozu kvoli otrasnemu zazitku spred par rokov. Mam skoliozu a jeden spinal mi nezabral a rezali ma kvazi zaziva..a nakoniec ma museli uspat. Tak so. Uz tento krat prosikala o narkozu a nakoniec som takto.dopadla😔
Ci mam kovid netusim..asi choroba ako choroba..ak buduo chciet test, tak si spravim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre