Plánovaná sekcia po transplantácii obličky

adka2422
3. aug 2024

Ahojte mamicky, je tu niektora z vas ktora mala planovanu sekciu a je po transplantacii oblicky? Ako to prebiehalo? Odporucili vam rodit v nemocnici kde je transplantacne oddelenie v pripade nejakych problemov pocas sekcie alebo po nej ? Ako je to s kojenim, mam info ze kojit sa nesmie nakolko lieky imunosupresiva sa nesmu prestat brat, je to naozaj pravda ? A co sa tyka sekcie odporucaju doktori konkretny typ narkozy/ umrtvenia alebo sa to zohladnuje ako pri ,,zdravej” zene podla zdravotneho stavu ? Dakujem za odpovede😂☺️

kika541996
10. sep 2024

@adka2422 ja mám ročneho synčeka po transplantacii obličky. Rodiť by ste mali tam, kde ste podstúpili transplantaciu ak by sa vyskytli nejaké problemy. Mala som rodiť v 37tt plánovane ale bola hospitalizovaná kvôli zlym prietokom. Maly sa sám vypytal na svet v 35tt. Kojiť sa nemôze nakoľko lieky prechadzaju do MM. Čo sa týka narkozy dajú Vám na výber. Buď spinál alebo úplna narkóza

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre