Plánovaná sekcia - Kramáre

nipastelka
16. nov 2014

Babule ake mate skusenosti s planovanou sekciou ma kramaroch? Mna moj gynekolog a zaroven aj zazmluvneny porodnik poslal k prednostovi kvoli tomu aby prednosta posudil, urcil dalsi postup porodu nakolko mam velky plod. Je to len formalita u toho prednosta, ked moj porodnik navrhuje cisarak? Alebo ako to prebieha vlastne u toho prednostu.dakujem

romanovaz
16. nov 2014

@nipastelka ja som bola u neho tiez a tiez mi odporučil sekciu a doteraz som za ňu vďačná (mala som úzku panvu). Podla mna sa chce tvoj pôrodník len uistiť,ze sa rozhodol správne

nipastelka
autor
16. nov 2014

@romanovaz no mne moj porodnik povedal ze vsetky planovane sekcie musi schvalit prednosta. ..vies v 37tt malo nase drobca 4400 gramov a ten posledny udaje v panve mam 19 cm. A ty si mala ake? Tiez ti tvoj gynekolog odporucil cs?

romanovaz
16. nov 2014

@nipastelka da sa povedať,ze od začiatku mi vravela (mal som pôrodnicku) ze asi pôjdem sekciou. Nebolo to tak,ze ja som chcela,proste bolo to pre moje dobro, normálne by som velmi tažko rodila,urcite by to bolo s komplikáciami a takto vsetko prebehlo bez problémov. Neviem uz aké som mala rozmery panvy. U prednostu som tiez bola a ako som pisala,tiez mi odporučil sekciu

nipastelka
autor
16. nov 2014

@romanovaz no ved ani ja som ne chcela cs ale porodnik mi povedal ze to mam velmi kriticke a normalne tp nedam. Ale tak naco ma posiela k prednostovi? A co robil ten prednosta? Aj ta vysetril? Alebo ti len vysvetlil preco pojdes sekciou?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre