Otváranie sa pred pôrodom

31. júl 2022

Na koľko ste sa otvorili behom týždňa? Som v 39 tt.. pred týždňom som bola na 1cm.. bránka zatvorená. Zajtra idem na poradňu, no zaujíma ma, koľko sa môže žena za týždeň otvoriť? Ako ste to mali vy? #prvorodicka

dominidi
31. júl 2022

Nemusis sa vobec..mne sa pekne skracoval krcok, niekedy v 33tt bol 2,5 cm, o 2t uz 1cm a otvorena na prst, no poton sa to stoplo a zostala som takto az do TP kedy zacala odtekat voda, krcok sa ale nehol a pohlo s nim az 6 vyvolavaciek..horor co ti povoem😀😀

autor
31. júl 2022

@dominidi vyvolávačky sú môj strašiak.. mala som ich tiež niekoľko, keď mi vyvolávali potrat po nevydarenom kyrete 🙂 už to nechcem nikdy zažiť.. preto sa pytam na to otváranie, lebo cítim , že nič… a rada by som to už mala všetko za sebou

dominidi
31. júl 2022

Neboj zvladnes aj to❤️ Hlavne si pytaj epidural ak by k tomu prislo..ja som sa citila rovnako, nic nezaberalo, nic nenasvedcovalo porodu..a den pred TP mi zrazu odpuchli nohy, v noci zacala odtekat voda, nakoniec som porodila az na TP, porod trval 27hod a ked som ho uvidela povedala som ze by som to podstupila kludne hned znova,.🥰

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre