Oplatí sa predať Aniball?

dmk_1
14. okt 2021

Alebo co s pouzivanym Aniballom? Cvicene od 36tt do 40tt, zakazdym s kondomom. Oplati sa to predavat ci taku vec nikto nekupi? Nechavat si ho nechcem, ziadne dalsie babatko uz nebude, zeby som vyuzila neskor.

katulastraka
14. okt 2021

@dmk_1 skusit to mozes, podla mna sa najde zena, ktorej to nevadi. Ja som ho darovala kamoske bez balonika, ten si kupila novy

dkethe
14. okt 2021

Predava sa to. Da sa dokupit nahradny balonik.

danieladeley
14. okt 2021

Predala som, celkom rychlo a asi za polovicnu cenu. Lepsie ako nic, ci? 🙂

evaachesa
14. okt 2021

Prečo by sa neoplatilo?

dmk_1
autor
14. okt 2021

Dakujem,baby, ja osobne by som nekupila, preto, ze ci sa oplati.. ale zase som nevedela, ze sa da len balonik. Vdaka

nafka0483
14. okt 2021

@dmk_1 Co som ja pozerala, tak novy stoji okolo 55eur a nahradny balonik asi 35. Ja som tiez dostala pouzivany, ze pred pripad ze by som chcela vyuzit, ze si len dokupim novy balonik alebo pouzijem kondom... rozmyslam ci staci vyvar, dezinfikovat a vzdy s kondomom, ci mi treba novy balonik.

dankanka
14. okt 2021

@dmk_1 tak...ono .nastroje u lekara sa tiez nemenia po jednom pouziti ale sa dezinfikuju..takto to treba brat..

iva151
14. okt 2021

Napríklad ja som kúpila aniball tu MK bazári, sterilizovala som ho a používala len s kondómom a všetko bilo ok. Takže určite by som to skúsil a predať.

marianna_peskova
14. okt 2021

Ja som si kúpila použitý Aniball hygienicky používaný. Neľutujem to. Lepšie ako dať za nový 50€.

evica17
14. okt 2021

Za mna v pohode, ze niekto kupi. Ale asi len za polovicnu cenu si myslim.

diankadop
14. okt 2021

Ak tomu prisposobis cenu, tak si myslim, ze aj hej

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre