Neutíchajúca bolesť po sekcii

kamca495
18. júl 2021

Ahojte mamini tak mi až včera sme prišli s pôrodnice na toľko malinka je trošku žltá má žltačku ale že ju mám dávať na slnko alebo pod svetlo a o 3 dní ísť k svojej pediatričke čo myslíte príde ju to ?alebo bude horšie už teraz sa bojím že znovu budem s nou v nemocnici a ešte baby som po akútnej sekcií no mňa keď sedím alebo sa postavím stale všetko boli ledva sa postavím s posteľe aby som dala malej papať bojím sa že keď sa postavím ta ta rána aby sa neotvoril a bolia ma aj kríže kym som bola tam tak mi pichli injekciu do zadku proti bolesti kus utlmila a v utorok mám už ísť vybrať stehy

nikpa
18. júl 2021

@kamca495 žltačka by mala ustupovať, má ju skoro každý novorodenec. A čo sa týka bolesti po sekcii tak tá ťa ešte potrápi zopár týždňov. Rana sa neotvorí, neboj sa, aj keď možno máš občas pocit, že sa ti pri pohybe roztrhne. Chce to len čas, zahojí sa a za pár mesiacov ani nebudes vedieť, že ta rezali.

ab727
18. júl 2021

@kamca495 dcéra mala slabú žltačku pri prepustení,dávala som ju k oknu trocha na slniečko a prešlo to v pohode a plus pravidelné papanie každé 3 hodiny.Tiež som po sekcii a bolesti postupne prejdú, dosť na to hojenie vplýva aj počasie,ja som napr po 7 dňoch už bola fit(bola by som aj skôr len som mala dva vývody z brucha a to mi spôsobovalo neskutočné bolesti až kŕče),chce to len čas príliš sa nenamáhať a dopriať si oddych,jazva ti určite nepraskne,ale vnútri sa to hojí dlhšie,držím palce😉🍀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre