Môžem otehotnieť počas šestonedelia?

nikola599
25. apr 2015

Ahoj baby som po porode 3 týždne a už sa necistim skoncilo mi cistenie chcela som sa spýtať s manzelom som mala pohlavný styk dva krát či nemozem otehotnieť počas sestonedelia a vaše skúsenosti . Necistim sa už týždeň ani vytok mi nemam a sitie mam zahojene dakujem za odpovede

sue
25. apr 2015

Samozrejme,ze je otehotnenie mozne...pri kazdom nechranenom styku je mozne.... a odporucam navstivit gyndosa,ked ste uz na to hupli,aby ta mrkol,ci je vsetko zahojene...

trgypadl
25. apr 2015

@nikola599 pravdepodobnost otehotnenia je vzdy,treba sa chranit,ak nechces byt tehotna

ukulela
25. apr 2015

@nikola599 nemala by si, ale mozne je vsetko, my nemame ako vediet, ci ti uz opat fachcia vajecniky ... a kedze mas medzi detmi rozdiel 11 mesiacov, teda si otehotnela cca 2 mesiace po prvom porode, mozne je vsetko. ja som ani pol roka po porode nemala ovulaciu. ty si uz bola tehotna opat. clovek by ocakaval viac zodpovednosti, nie najprv sex a potom sa pytat, ci som nedajboze neotehotnela ... teda, pokial tretie dieta nechcete 🙂

nikola599
autor
25. apr 2015

@ukulela nie malý sme prerusenu len sa pytam aby som vedela po porode po poslednom menzesesom zostala tehotna teraz sa idem chrániť

ukulela
25. apr 2015

@nikola599 zbehni na gyndu, tam ti po 600nedeli povie, ci mas ok maternicu a vajecniky, moze ti predpisat aj antikoncepciu vhodnu pri kojeni.

zuzich
25. apr 2015

Mám kamaratku, ktorej mama išla na kontrolu po sestonedeli a bola už zasa v tom...

sense
25. apr 2015

Mozne to je ...poznam mamicku co ma medzi detmi rozdiel 10 mesiacov...

nikola599
autor
25. apr 2015

@zuzich aha no nechcela by som už tretie radšej poviem mužovi nech pocka

nikola599
autor
25. apr 2015

@zuzich ja mam medzi mojimi 11 mesiacov rozdiel otehotnela som po prvom menzese a neviem si predstaviť tretie dieťa ved by ma siblo radšej poviem manzelovi nech pocka

sue
25. apr 2015

@nikola599 a co ti brani navstivit gynekologa a dovtedy pouzivat kondom 😕

nikola599
autor
25. apr 2015

@sue manžel nechce a sestonedelie mi konci 15 keď mam ísť na kontrolu tak ze tak skorej ist nemozem

sense
25. apr 2015

inak celkovo sa pocas 600nedelia neodporuca pohlavny styk kvoli infekcii...

nikola599
autor
25. apr 2015

@sense to iba keď krvacas a cistis sa ale ja už nemam nič

ukulela
25. apr 2015

@nikola599 manzel nechce?je to teda sebec! manzelovi vysvetli, ze ked dostanes menzes, to znamena, ze uz PRED menzesom si mala plodne dni - a mohla si otehotniet. a tiez, ze dam si pozor - takych deti, co si otec daval pozor je naokolo habadej.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre