Môže to byť predzvesť pôrodu?

michi29
28. feb 2023

Ahojte žienky, prosím o názor, radu, skúsenosť 🙏
V nedeľu ráno mi odišlo dosť hlienu, bol úplne priesvitný a ťahavý.
Včera som bola v poradni, povedala som to aj lekárovi, s tým, že pán doktor povedal, že už sa tam niečo pripravuje, otvorená na prst a krčok na jeden CM...(termín mám až 15.3.,ale prvý pôrod bol predčasný, a tentokrát je bábätko pre prípad trošku väčšie)
Dnes ráno na wecku sa utieram a zas hlien, no už aj s prímesou krvi trošku, cítim sa len tak, ako keby som krámy mala dostať, bolestí v podbrušku a kríže, nič viac, a doteraz som bežne aj poslíčkov mávala... Aj som trošku znervóznela, lebo to je tehotenstvo po 8mich rokoch.

marika987
28. feb 2023

@michi29 no takéto bolesti začínali aj mne v noci ked som sa zobudila uz som mala aj krv na vlozke a odtiekla mi voda mne to bolo predvest pôrodu v ten deň som aj porodila ja by som sla bud k gynekológovi alebo do nemocnice lebo nikdy neviete

mima172
28. feb 2023

@michi29 Jasné, myslím, že do 2-3 dní je bábo na svete 🙂 Držím palce ❤️

bajka16
28. feb 2023

Kľudne to môže odísť zátka môžeš byť aj otvorená na 1-2cm a ešte vydržiš. Hlavne nestresuj a buď pripravená keď to má prísť príde.

pbra40
28. feb 2023

Mne sa vsetky deti narodili 2 tyzdne pred terminom.
Predzvest to moze byt. Podla mna je to zatka. Ale zial ta neurcuje, kedy to bude. Moze to byt i dnes, i o dva tyzdne. Kazdopadne, naznacuje, ze sa to tam uz pripravuje 😉
Drzim palce

michi29
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
michi29
autor
28. feb 2023

@mima172 ďakujem krásne, tak snáď budete mať pravdu 🙏 pri prvom mi tak odišla jeden deň a na ďalší som rodila, ale tam som mala aj kontrakcie a teraz nič, tak nechápem.

michi29
autor
28. feb 2023

@marika987 ďakujem za podelenie sa s vašou skúsenosťou 🙏 volala som svojmu obvod.gynekológovi, a ten má hneď poslal, aby som sa išla do nemocnice ukázať, natočili mi ctg, kontrakcie žiadne, resp.slabé, no po vyšetrení lekár povedal, že krčok je už úplne presiakly, a že hlavička tlačí na vchod a otvorená som na prst ..tak neviem, ale taká menštruačná bolesť pretrváva stále, občas bruško jemne stvrdne...tak uvidíme no, sama som zvedavá...

mimi16
28. feb 2023

@michi29 držím prsty!

netti87
28. feb 2023

@michi29 Drzim prsty , ❤️ked, uz krvacas tak sa zacina ☺️

michi29
autor
28. feb 2023

@netti87 snáď máte pravdu, ďakujem za podporu 🙏❤️

michi29
autor
3. mar 2023

@michi29 taak žienky, ja som ešte stále "vcelku", počas dňa mi už teda riadne tvrdne bruško, ale zatiaľ nič...tak ja už neviem, chcela by som to už aj mať za sebou...

mima172
3. mar 2023

@michi29 Juuuuj, takže stále 2v1 🙂

michi29
autor
3. mar 2023

@mima172 áno ešte stále, ako mamina mi vravela, že sa jej zdá, že bruško je už nižšie, ale ja neviem... Pri prvom synčekovi som také čakanie nezažila...a teraz druhý si dáva načas riadne. V pondelok mám poradňu v nemocnici tak dúfam, že mi povedia, že je to na lepšej ceste už...

mima172
3. mar 2023

@michi29 Neviem aké si mala bruško, no teraz na foto mi príde bruško už poklesnuté. U mňa v ten deň ako kleslo bruško mi aj praskla voda a o 25 hodín sa narodila mala (ale u mňa to bolo predčasne kvôli preeklampsií). Ale doteraz si pamätám ako som sa ráno zobudila a hneď panika, že ako mi kleslo bruško a o pár hodín už to nabralo grády 🥴

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre