Môže pôrod začať hnačkami, bolesťou chrbtice a podbruška?

moonlightka
1. okt 2012

ahojte som 32tt, babo je tazsie o 2tt. Dnes mam stale hnacku a bolesti v chrbtici. mam aj strasne velky pulz 103 a srtdce mi priserne bije. celkovo sa necitim dobre. zjest uz nemozrem uplne nic. ta chrbtica ma boli skoro tak ako pred menzesom. myslite ze moze ist o predzvest predcasneho porodu?

erikasadek
1. okt 2012

@moonlightka na toto ti odpovie len lekar!!!!!! 😉 co popisujees nieje s krestanskym poriadkom.... teraz sa neplas ale radsej skoc za lekarom a nenechavj to tak..

moonlightka
autor
1. okt 2012

mam take mierne bolesti chrbtice a podbruska...ten tep mam velky od zaciatku tehu ale ta hnacka bola doobeda 5 krat lemn som nieco zjedla a uz som isla, teraz citim len bolest chrbtice a trochu podbruska ako 1-2 dni pred menzesom...neviem ako vyzeraju kontrakcie takze to neviem odhadnut...ani neviem ci nemoze ist len o nejaku brusnu chripku...,teraz lezim a cakam co bude. som sama doma.

meg_junova
1. okt 2012

No u mna to bola taka predzvest... Zacali mi hnacky take dva-tri tyzdne pred porodom, pobolievalo ma aj brusko a ku koncu mi bolest vystrelovala az do stehien (pravdepodobne sa babatko uz zapieralo do kosti ci co, natahovalo sa vnutri a to bolo dost neprijemne). Raz som myslela, ze sa uz nenadychnem 😀 😀 😀 😀

lucka1987
1. okt 2012

fuuha.. no ja by som kontaktovala lekara. nie si v tt, v ktorom je este bezpecne rodit. moja prva kontrakcia bola zaroven spustacom strasnej hnacky. a chrbtica ma bolela tiez. do toho prislo zvracanie a o dve hodiny bol Smejo na svete

moonlightka
autor
1. okt 2012

@lucka1987 boze ani nevrav bojim sa ☹

lucka1987
1. okt 2012

@moonlightka nechcela som ta vystrasit.. to nie. no ak sa cotis neprijemne a mas pochybnosti, chod k lekarovi. brusko je na tom ako ? netvrdne ?

moonlightka
autor
1. okt 2012

nie netvrdne akurat som slaba od obeda som nic nedala do ust. len pijem,ked lezim na boku je to lepsie, ked na chrbte boli ma chrbat ale aj podbrusko...nie je to obrovska bolest ale bolest to je. dala som si sprchu chvilku bolo ok, ale ked som si lahla zasa citim bolest. nechcem ist zatial na pohotovost.

lucka1987
1. okt 2012

@moonlightka no vies co ? zajtra chod k lekarovi radsej... moze ist o obycajnych poslickov, aj ked aj na tych je este skoro.. ale ked sa to spoji s hnackami, chrbtica a mierne bolenie podbruska... nechcem ta vystrasit, ale nie su to bezne prehavi v tvojom tt . zajtra bez k lekarovi.. a ak mas doma magnezium, tak si supni aj dve tabletky, pomahaju ukludnit maternicu

zlatovlaska123
1. okt 2012

@moonlightka ja by som na tvojom mieste stúpala hneď k lekárovi, nech ťa niekto zavezie...mne presne takto začínal pôrod...a radšej zbytočný poplach, ako by sa malo niečo stať ☹

nicky182
1. okt 2012

@moonlightka ahoj, no dufam, ze si uz v nemocnici, nechcem ta plasit - ale ak hnackujes, bolesti chrbtice, moze ist o predcasny porod, telo sa zacina precistovat a pripravovat na porod .....uprimmne budem rada, ked sa mylim a je to len plany poplach a len si nieco nie dobre zjedla ....velmi ti drzim palce, aby si bola ok 🙂

niki0121
1. okt 2012

@moonlightka Aj aj verím, že si v nemocnici a dávajú ťa do poriadku a nieje to predčasný pôrod. Mne sa tak začal pôrod dcérky a do dvoch hodín bola na svete. Napíš ako si pochodila. držím palce.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre