Miss Belt

svetluska147
9. mar 2016

Ahojte,chcem sa opytat a dat si poradit.Poculi ste niektora o pase miss belt a nemate niektora s nim nejake skusenosti?

martullina
15. mar 2016

Ahoj.... Ja som ho kupovala asi pred Mesiacom mamine lebo MA herniu tak aby jej to Trosku spevnilo ale vravela ze sa jej to vzdy zroluje tak do stredu pasa.... A tak som jej poslala pas ktory je po porode a ten si chvali omnoho viac.... Ja som tiez chcela miss belt po porode ale asi ostanem pru klasike 😉

svetluska147
autor
15. mar 2016

Dakujem

martullina
15. mar 2016

Nie je zaco.... 😉

luciamic
17. mar 2016

@martullina @svetluska147 Zdravim, aj ja premyslam nad kupou Missbelt, hlavne ked som ho teraz videla aj v DM drogerii, keby si uplatnim zlavovy kupon tak este vyjde o stvrtinu lacnejsie. No tiez sa mi zdal uzky, skor ako taky sirsi opasok :( Vedeli by ste mi prosim poslat link alebo aspon obrazok toho pasu po porode, ktory je podla Vas lepsi? nech si to skusim porovnat? dakujem pekne

kdm
19. mar 2016

Ahojte ja tiez uvazujem nad zostihlijucim pasom miss belt....ma niektora stym osobne skusenosti ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre