Menzes po šestonedelí trval iba 4 dni.

magdus89
10. apr 2020

Ahojte chcem sa opýtať krvácala som 8 týždňov po pôrode, potom som na 12 týždeň dostala menštruáciu ktorá trvala 4 dní, o 5 dní znova ale ide zo mňa uz 3 deň úplne hnedé 🤔 na kontrole po šestonedeli som nebola lebo mi ju zrušili kvôli vírusu, podľa vás je to ok? Mala ste niektorá? Som po cisárskom reze a dojčila som len 2 týždne. Ďakujem za odpoveďe

miadi
10. apr 2020

@magdus89 Po porode je to vselijake. Ja som Po prvom nemala 14m vdaka kojeniu a ked som potom mala tak bola kratsia menej bolesti uplne super . 3-2dnova co som dovtedy mavala 3silne dni a 2-3spinenie hneda stara krv. A krce na odpadnutie.

zuzana_ilkova
10. apr 2020

Ahoj ja som to mala tak isto tiez som po sekcii, a na dalsi mesiac som uz mala normalny menzes akurat prve tri dni dost krvacam a potom to slabne trva mi cca 7dni...este sa cistis po porode nemusi to znamenat nic zle, skus pockat na dalsie mne sa postupne upravuje som3 mesiace po sekcii

veronice
10. apr 2020

@magdus89 tazko povedat. Zavolaj lekarovi a prekonzultuj cez telefon. Taktondo teba nikto nevidi.... Kamoske takto po 6 tyzdnoch na kontrole zistili ze jej nechali kusok placenty v maternici 🤦‍♀️🤦‍♀️ takze ja byt tebou a to ta nijak nechcem strasit,, porad sa s lekarom radsej.

7rebeka11
10. apr 2020

@veronice aj ja som takto bola 7t po pôrode na kyretazi, pretože mi tiež zostali nejaké zvyšky z pôrodu. Stále som spinila. Ale to by nemal byť autorku prípad, ak mala sekciu...

@magdus89 po pôrode je to všelijaké, nemusí to nič znamenať.b Ale u nás tehotné a ženy po šestonedelí vyšetrujú, skús si zavolať a vysvetli situáciu.

magdus89
autor
10. apr 2020

@zuzana_ilkova aha ďakujem

magdus89
autor
10. apr 2020

@7rebeka11 áno sekciu som mala, to by nemal byť asi problém, ale skúsim si radšej zavolať a ďakujem

magdus89
autor
10. apr 2020

@veronice a rodila ako spontánne či cisárskym?

veronice
10. apr 2020

@magdus89 @7rebeka11 no praveze aj ona mala sekciu. Vsak to sme sa chytali za hlavu ze keby rodila vaginalne, ok, nie je tam tak vidno... Ale ked ta raz otvoria a aj tak tam nieco nechaju... 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

magdus89
autor
11. apr 2020

@veronice bože môj 👀 no veď to je potom fakt nezodpovedné keď ešte pri sekcií 😔 no radšej si zavolám ďakujem, veď snáď ma vyšetria korona nekorona.. 🤷‍♀️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre