Menštruácia po pôrode

ni13
8. okt 2015

Ahojte ja mam taku otazku ze som rodila 2 mesiace ale iba mesiac vedela som kojit a neviem ze este preco nemam menstruaciu alebo este je to normalne? Pretoze po porode krvacala som ale noe velmi iba tak asi 3-4 tyzni potom par dni nemala som nic a potom zase krvacala som ale uz viacej ako predtym alebo to uz bolo menstruacia dakujem za odpoved aj vopred

seahorse27
8. okt 2015

Ved ti len pred tyzdnom skoncilo sestonedelie, tak co uz plasis s menstruaciou?? Velmi ti chyba? Ked si mesiac kojila, tak dostanes zhruba mesiac po tom, ako si skoncila s kojenim...

sabina1975
8. okt 2015

@seahorse27 to nie je celkom tak syna som kojila cca 4,5 mesiaca a menzes mi dosiel az ked mal 8-9 mesiacov dceru dojcim stale 23 mesiacov a menzes mam od 3 mesiacov @ni13 zalezi na tom ci ti uz pracuju vajecniky ked pojdes po sestonedeli na kontrolu tak ti bude urcite robit aj sono a tam ti najskor povie ako si na tom

seahorse27
8. okt 2015

@sabina1975 Myslela som to tak, ze dostane najskôr mesiac po ukonceni dojcenia...nie ze na 100% vtedy...ked uz riesi, ze chce mat menstruaciu tyzden po sestonedeli. Napr. mne sono po sestonedeli nerobil, iba na preventivke.

zuska2001
8. okt 2015

ja som pol roka po porode a nič, nekojím, ale mlieko odstriekavam, takže myslím, že preto to ešte nie je tu. inak, celkom to teší, ten čas bez menzesu.

seahorse27
8. okt 2015

@zuska2001 To je uplne jedno, ci kojis alebo odstriekavas/odsavas 😉

ni13
autor
8. okt 2015

Nechyba iba som pytala ze ako to je pretoze som uz citala tu ze niekto pisala ze este sestonedeli uz mala menstruaciu a neveiwm ze ako to vies ze mas menstruaciu ked este krvacas po porode

seahorse27
8. okt 2015

@ni13 No, to by aj mna zaujimalo, ako na to prisli 😅

ni13
autor
8. okt 2015

Preto som pytala tu pretoze iba o dva tyzne idem ku gynekologovi nevedela som sa ist 6 tyzden

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre