Máte skúsenosti s používaním Aniball-u po konizácii?

nina004
24. máj 2019

Ahojte baby, chcela by som sa vás opýtať či ste niektorá pred pôrodom používala Aniball/Epino a boli ste v minulosti po konizácii krčku maternice. Ďakujem 🙂

jaruskatt
27. máj 2019

@nina004 ano, ja. Teraz sa uz konizacia robi laserom, elektrickou sluckou a iba sa odpáli zlé tkanivo. Na krcku to vraj nezanecha poškodenie. Ja som Epino používala od 35. ci 36.tt a rodila som v 39.tt. (1.pôrod pred konizáciou v 36.tt)

nina004
autor
28. máj 2019

@jaruskatt Dakujem za reakciu. Dost si ma ukludnila. Lekar po zakroku v nemocnici ma strasil, ze je riziko, ze sa zacnem v tehotenstve skor otvarat a nerada by som tomu este dopomohla. A moj doktot nie je moc komunikativny na temu Aniball.

jaruskatt
29. máj 2019

@nina004 je veľa zadubenych dr. čo ho odmieta, lebo mu ani nedali sancu. Vacsina lekarov a hlavne ti, co poznaju vysledky ho odporuca.
Odporúca sa zacat od 36.tt. a uvidís ako bude na tom krcok. O baloniku by som mu viac nehovorila 😉 az porodnikovy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre