Mali ste hneď po pôrode pravidelnú menštruáciu?

pena33
31. júl 2014

Ahojte dievcata, prvu menstruaciu som dostala az 19 mesiacov po porode. Stale malého dojcim, ale trochu ma znepokojuje nepravidelnost menzesu. Druhy som dostala az na 47 den a dalsi este len cakam a uz preslo 35 dni a stale nic. Tak neviem, mali ste to aj vy tak, kym sa to rozbehlo alebo hned pravidelne? Ja som pred porodom nikdy nemala problem s nepravidelnou menstruaciou..

saska.t
31. júl 2014

Som na Tom rovnako a je to normalne,pre mna sice tiez nepohodlne,ale zu to neriesim,kym dojcis pravidelnosti sa asi moc nedockame 😉

kitty88
31. júl 2014

Ja som sice dostala, ked som uz nedojcila, ale prve dva - tri mesiace boli tiez intervaly rozne, no potom uz viac-menej pravidelne, dokonca pravidelnejsie ako pred porodom.

anna412
31. júl 2014

ja som dostala 4 mesiace po porode a to som kojila 2 tyzdne 😒 ...a potom nepravidelna a teraz tak 30-32 dnovy cyklus

siska53
31. júl 2014

Ja som mala pravidelnu po odstaveni maleho dosla presne mesiac a bola uz ako hodinky.
Pri malej je to tak +/- 4 dni,ale tu som este daku dobu rano dojcila. Mozno to zavisi aj od toho,ako casto sa este dojcite. Mne prisla az ked som zredukovala dojcenie na 1denne,to mala 22m.

radulikkatulik
17. aug 2014

ja som bola svetlá výnimka,dostala som to hned po šestonedelí,zľakla som sa že sa mi niečo stalo,že vo mne zostalo niečo po pôrode...mala som normálnu menštruáciu,pravidelne a pri plnom kojení,kojila som 2,5 roka...vždy pri menštruácii sa bábätku"hnusilo mliečko,bolo to vtedy ťažké,ale vydržali sme...

mokon
17. aug 2014

pravidelne po 6 týždňoch a po oboch pôrodoch, takže moje telo sa snaží čo najrýchlejšie nabehnúť do normálu

33mamina
22. aug 2014

ja som mesiac aj tyzden po porode a boli ma uz druhy den v podbrusku aj krize a mam take slabe krvacanie takze neviem ci je to mrcha alebo co nevie z vas niektora

ajana1
22. aug 2014

a bola si u endokrinologicky? Tehotenstvom sa ti mohli uplne rozhodit hormony. Mne volala doktorka asi 3 mesiace po porode aby som prisla na kontrolu.

moo
16. sep 2014

ja som dostala presne na prvé narodeniny syna takže som mala rok pokoj gin. povedal že je to ok začali pravidelne len viac intenzívne 😉 tak v podobný scénar čakám aj pri druhom .... 🙂

jarushka599
16. sep 2014

ja som síce dojčila len 3 týždne, ale potom ako som dostala menzes, tak je pravidelný, len tá prvá menštruácia po pôrode bola veľmi silná, nechodila som ani von, nemala som ani bolesti nič, len som silno krvácala, maternica sa dávala dokopy. Po prvom synovi som mala vždy bolesti v prvý deň menzesu, ale teraz po druhom synovi, nemám ani príznaky blížiaceho sa menzesu, ani bolesti 🙂 .všetko ok.

berus222
16. sep 2014

vzdy som mala pravidelnu, len po porode sa mi skratil cyklus 😝

oskvarka
16. sep 2014

uplne rovnako .. prvu som mala po 12 mesiacoch dalsiu po 41 dnoch dalsiu po 45 ja to pripisujem tomu ze stale kojim ... a este aj tu druhu v poradi som mala uplne divnu som len cez den krvacala vecer a v noci nie.. no divocina..

standu
16. sep 2014

Nepravidelnu MS mam vzdy. po prvej aj druhej dcere som dostala ked mali po 11mesiacov, obe dojcene. stale dojcim a cyklus cca 33 dni,kolise aj 5dni. dlzka rovnaka.neriesim 😉

sonkab
16. sep 2014

Ja som mala pôvodcom pôrode ked mal maly 6m, potom rok a potom okolo 22 mesiacov - vtedy som otehotnela 🙂 Po druhom pôrode som mala teraz v auguste prvý krát a to ma mala rok a pol

moon1979
16. sep 2014

po oboch pôrodoch hneď po 600 nedelí ...

martinella1
16. sep 2014

ja stále dojčím, prvá menštruácia po 9 mesiacoch, je zatiaľ pravidelná, ale veľmi krátky interval, po 3 týždňoch, tak verím, že sa predĺži....aspoň na tých 30 dní, ako som mala predtým 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre