Mali ste druhý pôrod tiež predčasný?

viera79
5. okt 2014

Som v 36t a termin mam az 31.10.2014 cize este ca.3tyzdne cas.
Pri 1 tehotenstve sa mi ale maly narodil o 10 dni skorej, uplne spontanne... - moze sa to zopakovat?
Pytam sa len pre istotu - nechcem totiz daleko jazdit autom atd.. 😉

tana2278
5. okt 2014

Syn sa narodil o 12 dni skor ako som mala vypocitany termin, mladsia dcera o 4 dni a to som sa asi od 36tt otvarala a hrozil mi predcasny porod. Moja skusenost, je to uplne individualne, ak teda nemas nejaky iny zdravotny problem, ktory by Ti porod urychlil.

majkuska
5. okt 2014

Tak toto je individualne Prve som rodila spontanne 21 dni pred terminom, druhe 18 dni pred na sekciu a teraz som tehotna zatial najdlhsie mam 16dni do TP a zatial nic.

orchidea123
5. okt 2014

Moze a nemusi len treba dufat cim najblizsie k terminu mne sa syn narodil druhy v 29 tyzdni a dcerka v 39 tyzdni chcela som ju nosit cim.najdlhsie doktorka ma chcela poslat skoro.o mesiac skor na cisarsky rez koli tlaku a ze bude treti cisarsky.ja som.odmietla chcela som.ju poriadne donosit ale ked mi odisla zatka hned som volala manzelovi.aby.ma stihol zaviest do Martina a mala sa narodila o tri aj pol hodiny cisarskym rezom zdrava a krasna drzim palce prajem vsetko dobre a ked sa babatko narodi je to najkrajsi dar v zivote zeny drzte sa

katarinamarkova
5. okt 2014

@viera79 prve 38t., druhe 37-38t. niekde na prelome, tretie 40t.

liz_lemon
6. okt 2014

@viera79 o 10 dni skor, nie je predcasny porod

lubka1983
6. okt 2014

10 dni neni predcasny....moje zlate +- 2tyzdne je termin...

snopkulka
6. okt 2014

Prvý synátor sa narodil o 6 dní skôr a druhého som 3 dni prenášala 😀

viera79
autor
6. okt 2014

Dakujem za odpovede.. Hej viem +2 tyzdne pred "terminom" ci 2 po je uz ako normal..
ja som sa totiz pri prvom tehu dost spoliehala na presny termin, chytilo ma to v obchode ;) a o 6 hodin bol maly medzi nami.. Prekvapko!

andrejka1974
6. okt 2014

moj prvy isiel 10 dni [po termine, dcerka 5 dni po termine, dalsi syn porod vyvolavany v den terminu, dalsi syn v termine, dcerka 2 tyzdne pred terminom, a posledna dcerka den pred terminom chcela stihnut sibacku aj stihla 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 takze je to fakt rozne 🙂 🙂 🙂 🙂

norwayka
6. okt 2014

Prvy 41, druhy 39, treti 38 🙂

ichbinich
6. okt 2014

Prvy porod: Syn den pred terminom, ale cisarskym, musel ist von.
Druhy porod: Dcera 2,5 tyzdna pred terminom, prirodzene, ani nahodou som s tym neratala 😉 😀 Ale za 4,5h od prvej kontrakcie, tazke super. Dlhe jazdy by som ti asi tiez neodporucala, resp. ostat v blizkosti nemocnic 😉 😀

mimibb
6. okt 2014

to je indi vindi...mne sa prva narodila spontanne v den terminu a duhy porod mi museli vyvolavat 5 dni po termine...a to som ratala ze porodim minimalne o tyzden skor... 🙂

tslobik
6. okt 2014

@viera79 dva týždne skôr nehrajú rolu 🙂 Môj sa narodil 3 týždne skôr a na 5.deň sme išli z pôrodnice domov.

anetkaadamko
6. okt 2014

prvý spontánne o mesiac skôr................druhý po vyvolávačke na 10 deň po termíne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre