Mali ste aj vy pálenie záhy deň po termíne?

zuzkafipakova
9. dec 2012

chcem sa opytat ci ma niekto skusenosti mam den po termine a strasne ma pali zaha mal to niekto a ake pocit ste mali lebo mne nic nieje

mircalla
9. dec 2012

Ja som mala palenie zahy asi od 6.mesiaca. Zahou nas trpelo dost. Dnom porodu zaha uplne zmizla. Rodila som vsak 10 dni pred terminom, nemyslim, ze to ma nieco spolocne, ci pred ci po...

monika1308
9. dec 2012

Mňa pali zaha skoro celé tehu a to neskutočne. stačí že niečo zjem... stále musím neutralizovať pohárom mlieka. S termínom to nemá nič spoločné, len sa tráviace šťavy vracajú nas5 hore, lebo maternica ti asi tlačí na žalúdok a jeho obsah sa tým vytláča hore. nič to neznamená a určite to nie je predzvesť pôrodu 🙂Je to veľmi divný pocit od hrdla smerom dole alebo skôr naopak, od žalúdka smerom hore. Skús si dať pohár mlieka a neprepchávať žalúdok 🙂 lebo ja som bola stále veľmi pažravá preto ma stále pálila zaha. Dokoca aj od vody keď som viac vypila. 😀

nikuska265
9. dec 2012

pálenie záhy som mala od polovičky tehotenstva každý deň,až do pôrodu, ktorý bol tiež po termíne

lejlla
9. dec 2012

ja som mala palenie zahy skoro cele tehu...ani mne nic nebolo mala som pred terminom tak ma dr.poslal na prijem s tym ze mam prist aj s pobalenou taskou a na prime mi oznamili ze som otvorena na 4 prsty 🙂 .vela zdaru...

milka1978
10. dec 2012

mna záha pálila od 7 mesiaca až do pôrodu a bolo to neznesiteľné .... nakoniec mi už nič nezaberalo ani babské recepty a ani nič čo bolo dostupné v lekárni .... tu ti pomôže iba pôrod 😉 takže vydržať 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre