Kúpeľ v šestonedelí

miushik765
6. okt 2016

Ahojte maminy čo si myslíte o kúpeli v šestonedelí? Som 3 týždne po pôrode, štichy mi už vypadali a špiním už len tak mierne. Rada by som si už konečne lahla do teplej vane kedže v tehotenstve som sa len sprchovala a v tomto počasí by to bodlo. Len sa bojim či si neuškodím. Čo si o tom myslíte? Popripade uvítam skúsenosti. Ďakujem vopred 🙂

evittam
6. okt 2016

@miushik765 Čím by si akože chcela uškodiť? Ja som sa normálne kúpala vo vani.... 😉

romina1912
6. okt 2016

@miushik765 samozrejme ze sa mozes kupat, nemas si ako uskodit 🙂 ja som mavala aj pocas tehu horuce kupele a v poho

michala.s
6. okt 2016

V nemocnici som dostala broaurku co sa nesmie. Bolo tam asi 5veci. Jedna z nich bol kupel. Na kontrole mi doktor povedal, ze som pekne zatvorena, vsetko je tam dole ako ma byt a dovolil mi opat kupel

zuzka1008
6. okt 2016

Domaci kupel je ok, ak si v poriadku
Termalne pramene a spol.kupele sa neodporucaju

cica120
6. okt 2016

Mne povedala dr ze kupel az po sestonedeli

baaambulkaa
6. okt 2016

Mne pri prepúšťaní povedala lekárka že kúpanie až po...aj domáci kúpeľ nie

samuella2010
6. okt 2016

Nerob si kúpeľ,az ked budeš úplne zahojena.moja dobrá rada z vlastnej skúsenosti..

meluela
6. okt 2016

@miushik765 este vydrz, nechces predsa nejaku skaredu infekciu do maternice, či? krčok ešte nie je uplne uzavrety takže ti tam ľahko može niečo vniknuť

mirka17
6. okt 2016

ticho závidím, pri 3 týždnovom miminku kúpeľ. Ja som rada ked dám sprchu 🙂

meluela
6. okt 2016

@mirka17 inak fakt. ja sa tiez tesim zo sprchy ked do nej stihnem ist (muz musi vtedy strazit dieta). kupel som mala od porodu az 1x ... a to ma uz vyse pol roka babo

mirka17
6. okt 2016

@meluela ja mam dvojičky, kúpeľ tak skoro nebude

meluela
6. okt 2016

@mirka17 ajaj, to asi nie 😕

miushik765
autor
6. okt 2016

@mirka17
@meluela Mne pekne spinka hore je každé 2-3h a plače len keď je hladny aj keď ostane hore tak sa len obzerá a tichučko je 🙂 ja som vďačná za kludné bábo

ukulela
6. okt 2016

kym krvacas, krcok nie je zatvoreny. neriskuj infekciu.

meluela
6. okt 2016

@miushik765 si vyhrala v loterii 😉 ale nevymenila by som tu moju vresklunku co mi kuska slobody nenecha, lebo ju lubim

miushik765
autor
6. okt 2016

@meluela to ti verim 🙂 este to nechcem zakriknut mozno sa to zmeni

meluela
6. okt 2016

@miushik765 no, nechcela som strasit, mojej sa za pol roka vystriedalo asi 15 roznych rezimov od extra narocnych po trosku normalnejsie, stale sa to meni. ale kludne babatka su celkovo kludnejsie aj ked maju prave horsie obdobie

miushik765
autor
6. okt 2016

@meluela No môj zatial drzi iba asi 2x ho bolelo brusko vtedy plakal ale inak je velmi kludnucky staci mu ze je napapany... ale pocitam s tym ze sa to moze menit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre