Kto cíti vnútorné šitie aj 4 a viac rokov po pôrode?

leuska15leuska15
9. okt 2021

Ahojte. Rodila som pred 4 rokmi ale riadne som sa rozrrhala a sili ma a zasili ma zle, stehy sa mi potrhali, mala som opuch a zápal a museli mi stehy povyberať a zasit znova.
Rok po pôrode bol sex skoro nemožný. Teraz som 4 roky po, už je to úplne v pohode ale stále to cítim pri sexe. Už nie ako bolesť ale proste cítim tam tie stehy, akoby tam bolo niečo čo zavadzia,hlavne ak viac dni nemám sex tak potom. Není to ani bolesť ani mi to neprekáža nejak vyninocne, len a strašne zaujíma, či niekto iný niekedy to ešte mal, či to len ja tak? Ďakujem

erikaa09
9. okt 2021

Ja citim čosi dole ked je zima, zmena pocasia :(

danusa63
9. okt 2021

@leuska15leuska15 áno ja som to tiež mala. Môj gynekológ, keď videl ako má došili, len sa zhrozil, ale že mi to opraví. Dve sestričky má držali, keď mi to opravoval ,bolelo to ako sto čertov, ale chvalabohu, rok po pôrode moje bolesti na 85% zmizli.

ziarifka
9. okt 2021

@leuska15leuska15 tiež cítim vnútorné stehy po 4 rokoch :/ mne veľmi pomohol druhý pôrod po 2 rokoch (tj pred 2 rokmi). Krásny prirodzený, bez tlačenia, len som bábätko vydýchala. Po tomto pôrode ta bolesť skoro úplne zmizla, ale stále tam ostal nejaký nepríjemný pocit pri určitej polohe, sklone...

tinka_1807
9. okt 2021

@leuska15leuska15 Minule som čítala článok jednej ženy, ktorá mala tiež pomerne silné bolesti roky po šití, vraj to nakoniec vyriešila doslova plastická operácia intímnych miest, nakoľko gynekológ to zrejme pri šití odflakol. Ale zase ona písala, že mala bolesti aj pri obyčajnej chôdzi a pohlavný styk nebol takmer ani možný. Takže mala to zrejme horšie, no stojí to za zváženie, ak ti to znepríjemňuje život 🙂

lapersefona
3. jún 2023

Ja som aice mala len 3 stehy a pekne zošite ale ak idem na bicykel na druhy deň mam riadne bolesti strasne to boli inac nie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre