Krvavý hlienový výtok

majka_44
11. aug 2016

Ahojte baby, chcem sa opytat, zajtra mam termin a vcera som bola na vysetreni kvoli tomu ze som nasla krvavy hlienovy vytok na wc, oani doktorka ma poslala domov s tym ze sa mam vratit ked budu kontrakcie. Dnes je toho vytoku este viac a stale viac krvi v nom, v noci ma zacalo pobolievat brucho a krize doteraz to neprestalo, len tie intervaly nie su velmi pravidelne tak neviem co robit...maye nejake skusenosti? 😉

simca06022011
11. aug 2016

Nemam skusenost s tymto, nakolko som rodit zacala a aj skoncila v nemocnici. Ale ak by som mala akekolve pochybnosti v datume terminu urcite bys om sa vybrala priamo do porodnice... a nech ti povedia co to ma byt alebo tam rovno ostan 🙂

maminkaat
11. aug 2016

@majka_44 chod do nemocnice a nedaj sa odbit ☺

frau99
12. aug 2016

@majka_44 ahoj moze to byt zatka ja som to mala pri druhom tehu a nad ranom som isla rodit spustili sa mi kontrakcie , a nemala som ich pravidelne ked som prisla do nemocnice bola som otvorena na 5 cm

majka_44
autor
16. aug 2016

Dakujem baby 😉 @frau99 bolo to tak ako pises, ked som dosla do nemocnice o siedmej a maly bol vonku o jedenastej 😂😂

maminkaat
16. aug 2016

@majka_44 super gratulujem hlavne nech ste zdravucky 😘

frau99
18. aug 2016

@majka_44 gratulujem ☺☺☺☺☺☺

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre