Krvácanie - špinenie v 40 týždni

simonka2012
13. dec 2012

Včera som bola na kontrole u gyn. a odvtedy krvácam ,špiním a že vraj to je ok . aj vy ste mali taky problém? Alebo už sa blíži pôrod ? Môže byť že ešte dneska porodím ? Bolesti nemám . Díky. 🙂

leana1
13. dec 2012

Ahojky ja som tak špinila v 39tt. jeden deň a v noci som už išla rodiť🙂 Tak držim palcčeky 🙂

nikolet_89
13. dec 2012

@simonka2012 ahoj ja by som tak ci tak asi isla ak sa nedostavia bolesti na pohotovst pre istotu, ak neporodis v noci tak si ta tam uz aspon nechaju a budete obaja pod kontrolov, kym to pride 🙂 drzim palceky

julls113
13. dec 2012

Ak nie je krvácanie silné, tak je to ok.. Ale zašla by som do nemocnice, bolesti nemusia byť, ale pôrod sa mohol začať 😉 držím vám palce.
Veľa síl 🙂 nech všetko dopadne dobre.

simonka2012
autor
13. dec 2012

@nikolet_89
@leana1 no pre istotu som mu volala že čo teraz ako ďalej a že mám byť kludná , že pravdepodobne spinim iba preto lebo mi včera vyšetril krčku maternice .. ale aj tak je mi to čudné no ...inak , som už na 1 palec otvorená 😉

alexandrakocikova
13. dec 2012

ahoj simonka, ja som špinila pri konci už skoro po každom vyšetrení...takže je to určite v poriadku...samozrejme pokial to nie je čisto červená jasná krv...bežné je hnedé,može byť s prímesou krvi....noporodiť už môžeš hocikedy...mne napr. odišla hlienová zátka..bola som v 39 týždni a zrazu ked som bola na záchode, na nohavičkách som mala taký hnedý hlien akoby s prímesou krvi...najprv som sa zlakla,ale potom som si uvedomila, že je to asi ono a na druhý deň som porodila🙂

lucka1987
13. dec 2012

@simonka2012 nooo.. davam tomu max 5 dni 😀 ja som tak zacala krvacat po styku, sla som do nemocky. a o 5 dni som porodila.. , v den porodu som cely den nahnedo spinila

jaankaa99
13. dec 2012

moze to byt hlienova zatka, alebo po vysetreni, ale ja byt tebou hlavu si z toho nerobím,,ked nekrvacas jasnocervenou krvou a nemas bolesti, tak je to ok,,ved uz si vo finale....vela stastia!

adkasmolka
13. dec 2012

pokial to nieje syto a jasno cervena krv je to Ok. Avsak je to na vlozku, tak treba ist do nemocky. Ja som raz zakrvacala po vystreni, ale bolo to len na intimnku a do hodiny to preslo.Ale Dr. ma upozornila nato, lebo ma aj dost bolestivo vysetrovala. Pri zatke ty pojdu tmavo-hnede hlieny mozno s primesou krvi.

terezka1631
14. dec 2012

@simonka2012 ahoj, ja som bola včera tiež na poradni, dr. ma vyšetrovala a potom som doma mala tiež taký bledo hnedý výtok, ale len trošku. vraj to tak ku koncu už môže byť. tak nejdem robiť paniku pokial to nie je nejak vela. ja mám ale vysoký tlak, dala mi lieky, ak to neprejde po nich tak šup do nemocnice 😒

sasenka98765
3. nov 2016

Dnes som bola na kontrole dom v 39tt tehotenstva a doma som zistila ze spinim hnedym vytokom.co mam robit znamena to nieco zle

17101991li
16. apr 2018

Ahojte chcem sa opýtať som v 41 tyzdni som po dvoch termínoch a dnes som na vložke nasla splnenie hnedej farby zatiaľ slabšie poradíte mi co to môže byt

elviku11
16. apr 2018

@17101991li hlienova zatka takto moze odist. Uz sa to blizi 🙂

17101991li
16. apr 2018

Aj keď už mi raz od tiekla???!! A som po termine

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre