Kontrakcie v 41.týždni

lua278
8. aug 2015

Prosím poradte mi ak máte s tým skúsenosti. Včera som mala termín pôrodu. V noci som dostala bolesti, ktoré trvali asi hodinu a pól v 7 minútových intervaloch a potom to prestalo. Je to možné? Normálne som potom zaspala a zobudila som sa až r áno.

nemenovana1999
8. aug 2015

Boli to asi tie falošne kontrakcie

ingrida123
8. aug 2015

Ja by som urcite sla do nemocnice ak si mala vcera termin a boli kontrakcie i ked falosne urcite by som sla do nemocnice niekedy sa musi malemu pomoct.....

amonda
8. aug 2015

@lua278 ano, je to mozne...mohli to byt iba poslickovia, alebo sa to zacina 🙂 ja som dostala prve bolesti poobede o piatej, tie trvali tusim do deviatej, t.z.4 hodiny, ulozila som sa spat a o 23:20 zacali tie naozajstne a o 11:25 bola mala na svete :D
Drzim palec...

pribinak
8. aug 2015

Skús si dat prechádzku este kým nie sú horúčavy a možno sa to rozbehne, ja dom prenášala a doktor kázal môjmu mužovi, aby sa so mnou prechádzal, ze pohyb tomu tiez pomôže

lua278
autor
8. aug 2015

No idem si trošku poupratovať, prichystať veci, pôjdem von s dcérou a do večera to hádam príde 🙂

emilia25
8. aug 2015

Ja som malá slsbunke bolesťi od 8 vecer normálne som uvažovala ci mám ist do porodnice tak kolo dvanástej sme dosli hned mi tam aj zátka odišla no kontrskcie slsbunke ešte som si aj po spala.potom prišla sestrička co si mi porobils tam dole a uz sme sli mega rýchlosťou pár riadnych bolesti a uz sme sli na sal.5 minut aj s prasknutim plodovej vode a uz sme boli vonku.inac pomáha aj na rozbehnutie teply kupel aj drepy to som robila pri druhom.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre