Koľko dní dopredu ste prali vecičky pre bábätko?

lady511
20. sep 2011

Ahojte maminy .....kolko dní alebo týždnov dopradu ste prali a žehlili vecičky pre bábetko....nehccem aby ma to zaskočilo ked to príde preto to chcem mat porobené všetko...

happy8051
20. sep 2011

v 36tt som uz mala vsetko oprate ozehlene naskladane v komode

tea333
20. sep 2011

@lady511 ja som pre istotu prala okolo 36tt..sice to uz neostane take cerstvo vonave, ale lepsie je mat prichystane.ja som bola posledny tyzden na rizikovom, tak dobre ze som si vsetko doma prichystala a tasku som mala zbalenu 😉

dani84
20. sep 2011

v 38 tt 😉

andreaka11
20. sep 2011

ved to rob priebezne. ked nieco kupis, tak to hned oper a ozehli. potom nebudes mat toho vela. ja som prala a stale perem v neutral (tekuty prasok) bez parfemu. takze mne nemalo co voniat v skrini. ani avivaz nepouzivam. nejak mi tie vone vadia.

makmitka33
21. sep 2011

No ja som sa do toho už pustila teraz 🙂 , lebo som od 9 tt na rizikovom a bojím sa , že ak sa niečo stane, aby sme boli pripravený 🙂

adka7755
21. sep 2011

myslím si,že je to individuálne🙂 niektoré z nás sú poverčivé a vecičky nechávajú až na úplný koniec,iné (medzi ne patrím aj ja) si vecičky začali chystať dobreženie pred otehotnením 😀 😀 😀 vyžívala som sa v tom a predstavovala si, ako do no nich budem obliekať svoje bábätko keď sa narodí 🙂)
Ale tašku do nemocnice som si balila na poslednú chvílu tak,že som ju zbalila a išla do nemocnice 😀 😀 😀 tam som sa neponáhľala 😅 😅

gubcikova
21. sep 2011

vecičky som prala v 2mes pred pôrodom a veci do pôrodnice som mala zbalené mesiac a pol

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre