Kedy vám odišla hlienová zátka?

7. aug 2022

Ahojte, zaujíma ma, po akej činnosti vam odišla hlienova zátka? Či ani nič netreba robiť, z ničoho nič to príde ? Som tehu 1x tak neviem 🙂 ďakujem

domka222
7. aug 2022

Za dve tehotenstvá ani raz neviem, kedy odišla. Kontrakcie prišli v noci po bežnom dni. Takže nič extra som nerobila

dominidi
7. aug 2022

Mne myslim odisla az zaroven s vodou

petamich
7. aug 2022

v piatok som mala poslicky/kontrakcie tak sme sli v sobotu rano na vysetrenie a tam rovno na koze cakajuc na lekara mi zatka skratka vypadla 🥴 a potom som v pondelok porodila

pavla_z
7. aug 2022

U mňa to bolo po zvýšenej námahe oproti ostatným dňom. Ale ja som rodila v máji 2020 takže začiatok korony. Pár dní pred začatím lockdownu v marci som išla na PN aby som vykrila čas pred nástupom na materskú lebo už som nezvládala prácu čašníčky. Takže tým pádom som bola viac menej doma . Občas som upratovala iba, chystala veci pre bábätko a na kontroly má vozil priateľ autom. Takže minimum pohybu. A na začiatku mája hneď v ten prvý deň ako sa začalo všetko otvárať aj obchody tak som si išla ešte do mesta MHD po poslednú výplatu a odtiaľ pozrieť do obchodov, že ešte niečo kúpim pre bábätko. A v obchode to akurát prišlo. Dosť som nachodila aj pešo v ten den takže oproti tým dvom mesiacom to bola celkom námaha pre telo asi. Mala som 10 dni pred termínom a to som ešte deň pred tým bola na kontrole a doktor povedal, že to vidí na pôrod pár dní po termíne.

joesvk
7. aug 2022

Tri dni pred pôrodom

81anina
7. aug 2022

3 dní pred pôrodom po cvičení s aniballom

daranka18
7. aug 2022

Deň pred pôrodom,postavila som sa ráno z postele a len som cítila ako niečo zo mňa "vypadlo"

gabika128
7. aug 2022

Cca 3 dni pred pôrodom mi odišla, ale bolo to druhe tehotenstvo. Pri prvom mi len praskla voda a žiadnu zátku som nevidela.

surama
7. aug 2022

Odisla mi v sobotu a na druhy den som porodila 🙂

ls56
8. aug 2022

Odchadzala mi postupne od 30tt

jarmilkajurisova
6. nov 2022

@marika1918 mne osobne asi dve hodiny pred pôrodom ale ja som už mala bolesti asi aj keď som spala lebo nechýbalo veľa a porodila by som doma😇

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre