Kedy ste začali ležať na bruchu po sekcii?

verion
17. jan 2013

kedy ste začali ležať/ spať po cisárskom na bruchu? som 17. deň po a jazva ma nebolí.. môžem ležať na bruchu či nejako to potom tlačí vnútorné stehy?

janicka11
17. jan 2013

Ahoj,ja som bola po sekcii,ale nikdy ma to ani nenapadlo že či možem ležať na bruchu alebo nie 😒 Ale myslím že som spávala,nič ma tiež nebolelo...

andelok
17. jan 2013

Presny cas si nepamatam, ale na bruchu som zacala spavat, ked ma to prestalo boliet. Podla mna by si si nemala ublizit...ved aj na maternicu mi tlacili hned po sekcii takymi vreckami, aby sa zvinula.

jankagun
17. jan 2013

to ti uprimne zavidim ze ta jazva neboli.mna bolela este rok po CR,tak to som ani nepomyslela na spanie na bruchu..ale tiez si myslim ze by nemalo ublizit.ved to budes sama citit ci ta to tlaci.. 🙂

lucinka144
17. jan 2013

....ja som na bruchu po CR nespala asi pol roka 🙂 😀 ..zle sa mi hojila jazva.tahala ma.... ale hlavny dovod bol ze som kojila a prsia som mala na prasknutie plneeee.. mlieko mi pretieklo aj tak. keby som spavala na bruchu asi by bola potopa . 🙂
..ked ta jazva neboli..netaha...myslim ze nieje problem spat na bruchu. to budes citit ak sa nieco bude diat...myslim

adeli79
18. jan 2013

ja som po 2 cisarskych a spala som na bruchu hned, ako mi to bolo prijemne. asi 10 dni po sekcii. ja sa totiz najlepsie vyspim na bruchu. takze aj teraz uz cakam, kedy porodim,nech sa mozem vratit k mojmu oblubenemu spaniu 🙂

milka1978
18. jan 2013

@verion ja som po prvj sekcii spala na bruchu asi po 2 týždňoch a teraz po druhej sekcii som prišla domov a na 10 deň som spala už na bruchu ... jazva nebolela, stehy boli vybraté takže mi v tom nič nebránilo ;) ... s kľudom múžeš spať na bruchu ... ak ťa nič nebolí ako píšeš tak je všetko O.K. myslím, že ak by sa ti niečo z vnútornými stehmi dialo tak by si to cítila 😀

brumka
18. jan 2013

ja som bola zvyknuta na bruchu spavat ale ako tehotna som si odvikla a po sekci som prvy krat na bruchu asi po pol roku mozno viac, mna jazva dlhe mesiace bolela necitlive brucho a nedalo sa mi aj preto spavat lebo som dojcila a na brucjhu mi pretekalo mlieko a boleli prsia

stanislavao
18. jan 2013

samozrejme ze mozete.

cerez
18. jan 2013

Asi po 2 týždňoch, každý deň tak 20 min. Reaguj na bolesť. Keď ti to bude nepríjemné, zmeníš polohu. Nič nerob na silu.

lubaska
18. jan 2013

asi 3 tyzdne po CR som mohla spat na bruchu, no pocas tehotenstva som si odvykla na tuto polohu spanku a po porode som nevedela takto zaspat aj napriek tomu, ze ma stehy vobec neboleli, no tiez mi mliecko pretekalo, ked som spala na bruchu, tak som sa s touto polohou rozlucila - asi tak zacnem spat az dodojcim, co je dfm v nedohladne :D

katkaseiner
18. jan 2013

mne to trvalo skutocne dlho... snad aj 2 mesiace ak nie viac... rana ma sice nebolela, ale ked som sa z bruska chcela prevratit na bok alebo na chrbat, hrozne ma boleli ako keby panvove kosti... ani to neviem presne vysvetlit. No a teraz este aj dojcim, takze ked mam trosku viac naliate prsia, nie je to prijemne. Ale ak sa citis fajn a je ti to prijemne, podla mna to nie je problem

monda17
18. jan 2013

Tak asi vtedy, ked ma to prestalo bolieť 😀

babo_dadush
29. jan 2013

Mesiac po cca

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre