Kedy ste sa zbavili bruška po pôrode?

mircalla
7. okt 2010

Dufam, ze sa to tu uz niekde neriesilo. Mozno je to aj vekom, ale som 11 tyzdnov a porode a pneumatika stale riadna....v inych partiach som schudla ako behem okolo maleho, ale to brucho ani za svet nechce zmiznut. Dakujem za kazdu odpoved.

miska246
7. okt 2010

Ja som po porode 6 mesiacov, schudla som na svoju povodnu vahu...postavu mam v celku fajn, len brusko mi akosi zostalo... no co uz, budem nosit dlsie tricka 😀 😀 😀

kiwinka
7. okt 2010

ja som tiez 6 mesiacov po porode ako píše miska246, brusko ani nemam, mne skor ostala akoby koža na brusku, ktora vytvara brusko 🙂 !

baby asi bude treba cvicit, tu niet inej "pomoci" ...

28jaja28
7. okt 2010

ja som 7mes. po porode ale ta koža mi tiež ostala,zatial necvičim,lebo kojim,ale ked prestanem,nevidim inu možnost ako cvičit zazrakom to dole asi nepojde,aj ked vahu mam ako pred tehu. 😒

fathi
7. okt 2010

ahojte baby, ja zatial po pôrode nie som ale nepomáha na to popôrodný sťahovací pás?

martinka1981
7. okt 2010

Ja som nezhodila ešte jedno a už mi začalo rasť druhe 😀 😀 asi tak....

lawli
7. okt 2010

ahoj
mne tiež po porode ostalo "brucho"...mala som prirastenú placentu tak to pripisovali tomu,že to pojde dole neskor ako normálne.No doteraz to nešlo dole a to už má malý 19 mesiacov....no je pravda ,že som sa o to ani nesnažila,keďže som chcela čo najdlhšie kojiť a kojím doteraz,čomu som rada 😅

etuska
7. okt 2010

baby-ja som 4mesiace po porode a vazim asi o 2kg menej ako pred tehu.Brusko OK-len by bodlo spevnit 😅 ale tiez este kojim-tak to asi nechame na jar 🙂))))

alca85
7. okt 2010

no ja som po pôrode rok a ešte mám stále dosť odstávajúcej a zvráskavenej kože na bruchu (ako taká plácačka 😀 ) a to som po pôrode doteraz zhodila dokopy 17kíl. 😕 , čiže mám o 7 kíl menej ako pred tehu.

adriana7
7. okt 2010

mircalla, ja mám rovnako rokov ako ty, porodila som pred 6 týždňami
ja som síce vegetariánka, takže som počas tehu nikdy moc nepribrala, ale aj pri starších deťoch som cca po 4 týždňoch začala cvičiť, mne najlepšie sadla cindy crawford - nová dimenzia - cvičenie pre maminky, ktoré sa chcú po pôrode dostať do formy a pritom aj kojiť...
ale všetko s mierou, tak ako bruško a telo 9 mesiacov rastie, tak sa ďalších 9 mesiacov dostáva naspäť do pôvodného stavu, aj som sa tiež cca po tých 9 mesiacoch dostala na pôvodnú váhu a zmizlo aj bruško
...určite to zvládneš a budeš krásna mamina, držím palce 😉

mirka007
7. okt 2010

No,tak toto trapi aj mna,som 3 mesiace po porode a brucho stale ako placka :(

bibione
15. nov 2010

stahoci pac alebo nohavicky su vyborne na brusko,aby sa dostalu do normalu a neovisalo 😉 takze ja 3 mesiace po porode

bzuco
15. nov 2010

ja som po pôrode už skoro 3 roky a furt mám 4 kilá navyše a pneumošku okolo brucha - teda lepšie povedané ochabnutú kožu. no som lenivá niečo s tým robiť 😔 ...nie som tučná, len to brucho ma hnevá, lebo ked sa najem, hned ho mám ako v 5. -6. mesiaci 😅
po dcére som schudla ani neviem ako, dokonca aj viac ako pred otehotnením , no teraz to nejako nejde 😝

vieruna
20. nov 2010

No ja som chcela byt po porode dvojiciek do dvoch tyzdnov kocka, tak som si kupila taky ortopedicky stahovaci pas. Super vecicka, len to netreba prehanat. Stiahla som sa s tym ako do korzetu a vecer ked som to dala dole, som myslela, ze umrem od bolesti 😀 Takze potom som na to isla s troskou rozumu a bolo to fajn. Brucho do par tyzdnov splaslo. Sice koza ostala hrozostrasna 😠 , ale aspon cez tricko to nie je vidno 😵

monica25
20. nov 2010

hned po porode 😉

sirell
21. nov 2010

povodna vaha bola hned po porode ale brusko sa uz nie je ako predtym ☹ . neviem ci je to uz vekom ale z bruska sa chudne najtazsie 🙂

vefi89
21. nov 2010

ja som do mesiaca 😝 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre