Kedy ste boli fit po akútnej sekcii?

kamca495
2. aug 2021

Ahojte baby čo ste po akútnej sekcií kedy ste už boli fit normálne? Máte ešte opuch ako keby hore pod rezom ja som zajtra už 3 týždňov po cisárskom a keď si chytím pod rezom mám ako opuch a aj vydno to mám to také akoby tvrdé a kde má šili tak mám na jednej strane hrastu lebo tam má zle zašili a všetko zarastene bolo ale vybrala stehy von

c_est_la_vie
2. aug 2021

Vstavat bez bolestí brucha som dokázala po 4 t. Normálny aktívny život- i nejaké cvičenie- od 10 t.

Ale úprimne, stále pár cm nad jazvou necítim kožu a je to také citlivé ( najmä keď ma syn kopne pri prebalovani) a to je 9 m

kisskiss
2. aug 2021

@kamca495 ja tak po dvoch týždňoch som bola OK, ale ja mam asi vyšší prah bolesti, lebo som si už ani v porodnici nedávala nič na bolesť, ked sa pýtali, iba max na noc jednu tabletku.. A áno, neboj ten opuch som mala aj ja, aj "to tvrdé" vnútri nad rezom. To bude asi vnútorná časť tej jazvy. Teraz som 5 týždňov po a za posledné 2 týždne dosť odpuchlo aj to vnútri, takže je to oveľa menej vypuklé na dotyk aj na pohľad 🙂 ale citlivé na dotyk je to stále, ako píše aj @c_est_la_vie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre