Kedy porodím?

23. aug 2023

Mne sa už zdá, že asi nikdy. Som 4 dni po termíne, otvorená na voľný prst, hlienova zátka už odišla dávnejšie. Už 3 týždne sa mi každý deň zdá že už to ide, a nič. Príde to niekedy? 😂

ankare
23. aug 2023

Neboj, už to máš "zapár". Väčšinou dopomôžu, keď sa týždeň po TP nič nedeje. Držím palce!

ysseba
23. aug 2023

Áno, príde to. Ešte neexistuje taký jedinec, ktorý by bol v maternici naveky. Tvoje dieťa určite nebude výnimka a narodí sa. Nezostane tam 😀 No tak prenášať nechávajú max. 10 dní, takže do 6 dní porodíš.

mimi3008
23. aug 2023

Uz ti ostava maximalne tyzden. Ak to nepride samo, porod vyvolaju. Drzim palce, aby porod bol znesitelny, radostny a bez komplikacii

tinka161
23. aug 2023

No ja som bola na prst asi od 38 týždňa. od 39týždňa mi spravili 3x Hamiltona a nič. Vždy som dostala kontrakcie, ktoré do rána prešli. Po poslednom Hamiltone som ostala otvorená na 4cm, tak si ma už v nemocnici nechali. Pôrod sa ale nerozbiehal, tak mi nakoniec prepichli vodu a dali oxytocín. Trvalo to asi 5 hodín, bolesti po oxytocíne brutálne, ale porodila som :D tiež som si myslela, že neporodím nikdy a teraz mám vedľa seba 3týždňové bábo. Neboj, keď to nepríde samo, tak ti lekári pomôžu 🙂

lias3915
28. aug 2023

Myslím si že čoskoro. Mne robili hamiltona 35+4, hneď na druhý deň mi odišla zátka, otvorená som bola na 2 prsty. 36+6 som rodila, odtiekla mi voda o 2rano a cca o 8mej mi dali vyvolávačku. Mala bola vonku 9:47.

Takze ak by sa nerozbiehalo tak to urýchlia oni, v najhoršom prípade sekcia ale myslím že to nebude treba 🙂 veľa stastia prajem 🙂

mimi3008
28. aug 2023

Este si 2 v 1? Ci uz sa drobec vykotulal?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre