Kedy odpadnu štichy po pôrode???

30. jún 2020

Ahojte, chcela by som sa opýtať som prvorodička neviete kedy zvyčajne odpadnú stichy zo spodu?

betulinka1
30. jún 2020

Ja som musela ist za dr aby ich vybral. Mala som vnutorne sitie, neviem presne ako sa to vola, cize trcal iba kusok v pravo a kusok v lavo.

jeanne14
30. jún 2020

Celé sestonedelie mi vypadávali, mala som 8.

nika82
30. jún 2020

v sprave od dr mas iste napisane kedy mas ist na kontrolu, bud ti ich vyberu alebo same vypadnu

evinka3007
30. jún 2020

Mne vsetky vypadli pocas sestonedelia...ked som isla na kontrolu po tych 6 tyzdnoch uz bolo vsetko prec a to som bola pozasivana jak Frankenstein 🤦‍♀️

autor
30. jún 2020

No ako ja som mala 6.... Dnes je presne týždeň od pôrodu len strašne ma to začalo svrbiet pichať trosku páliť pritom sa sprchujem hneď po každom WC

titla
30. jún 2020

Mme zacali cca 10 dni po porode vypadavat.

bagre
30. jún 2020

mne odišli postupne.. cca týždeň to trvalo

lucindav
30. jún 2020

Vies co mne tak po tyzdni, ale hlavne po pôrode som bola ako rybka, v porodnici pohodka, s malym brkala..a prisla som domov a na 5-6 den ma to tak rozbolelo ze som myslela ze som si tam nieco porušila. Stipalo a ťahalo ma to strasne, mala som len 3 stehy, 2 vypadli po tom tyzdni a tretí sa držal este další tyzden. Som sa oblievala repikom stale. Po par dňoch uz to bolo dobre, ale take to bolo nepríjemne presne v tom case ako aj ty píšeš, asi sa to hojilo 🤷🏻‍♀️ Samozrejme na kontrole bolo vsetko ok

kikulienkadd
30. jún 2020

@betulinka1 nebolo to po sekcii?

nelca0510
1. júl 2020

Ja som bola zasivana,ale ani neviem popravde,ze som mala nejake stichy. Nic som nevidela a ani to nejako nebolelo. Isla som hned w dni po skonceni sestonedelia na kontrolu a vsetko bolo krasne zahojene.

evittam
1. júl 2020

@kikulienkadd Píše o vnútornom siti-co by jej tak po sekcii "trcalo kusok vlavo a vpravo"?

evittam
1. júl 2020

Mala som vnútorné sitie cca 20-30 stichov. Nic ko netrcalo a ani neviem kedy vypadli ci sa vstrebali. Na kontrole po 2mesiacoch bolo vsetko v poriadku.

olivia2001
1. júl 2020

Ahoj ja som mala iba 1steh a odpadol mi po 2tyzdnoch.

kikulienkadd
1. júl 2020

@evittam presne tak som bola zašitá po cisárskom- trčalo vľavo aj v pravo-medzi tým "nový úsmev" na podbrušku. Asi som zle pochopila zadanie/otázku autorky. Pardon

evittam
1. júl 2020

@kikulienkadd Mne nič po sekcii nikde netrcalo.

77katarina
1. júl 2020

Tak ja som mala 5 vnútorných a 5 vonkajších stehov a čuduj sa svete ... rodila som v nedeľu ráno, malá sa narodila 10,55 hod. 51 cm a 3530 g a tuším hneď večer, alebo hneď ráno mi v sprche vyšlo v celku asi cca 10-15 cm "lanko"- niť 🙂 Takže asi cca 10 hodín po pôrode mi vyšli stehy.

betulinka1
1. júl 2020

@kikulienkadd ano. Uslo mi, ze sa pyta od spodu 😂

kikulienkadd
1. júl 2020

@betulinka1 stáva sa,ani ja som to nepochopila. 🙈

kkatuska92
5. aug 2020

Maminky, prosím poraďte mi... Povedali mi v nemocnici že stehy vypadnú po 10-14 dňoch, no zatiaľ ani jedna nevypadla po 19 dňoch... Ale na dnes niektoré stehy začali blednúť. To znamená, že konečne z toho niečo bude?
Pôrod bol dokončený vákumom, teda mám len vonku 7 stehov, a že koľko mám vo vnútri to boh vie. Ale doktorka bola veľmi šikovná, skákala som hore dole od bolesti, všetko som cítila, a krásne ma zašila...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre