Kedy nastrelujú bábätku náušnice na Kramároch?

ria36
26. okt 2016

Ahojte,chcem sa opytat na Kramaroch nastreluju nausnicky kedy presne po porode,respektive ci to robia az v den odchodu z porodnice?
Dakujem☺

katriona1
26. okt 2016

naušnice nenastřelují v nemocnici, normálně když měla dcera asi 4 měsíce jsem jí je nechala nastřelit

ria36
autor
26. okt 2016

Dik,tak tuto sluzbu asi neposkytuju vsetky porodnice,ja som chcela dat nastrelit uz tam,nech to ma mala cim skor za sebou☺

katriona1
26. okt 2016

@ria36 v nemocnicích se uši píchali jehlou, ale to už je dávno, na Kramárech jsem to určitě nezaznamenala a navíc se doporučuje to dělat až po prvním očkování, tedy nejdřív ve 3 měsících, v nemocnicích toto už dneska neřeší, já dala nastřelit v kosmetickém salonu, stálo to asi 20€, doporučila mi ho naše pediatrička

ria36
autor
26. okt 2016

Ok dakujem za radu,aj tebe vela stastia,ja mam termin uz o par dni,tak sa neviem dockat,nech uz to mam cim skor za sebou☺

katriona1
26. okt 2016

@ria36 tak at ti to dobře dopadne, na ty naušnice se potom zeptej u pediatričky, některá je píchá, jiná tě pošle na nastřelení, já byla spokojená s tím nastřelením, bylo to bez problému, sestra ted bude malou nechávat píchat tak jsem zvědavá jak to bude snášet 🙂

2sisi2
26. okt 2016

Ahoj, ja síce robím v ZA ale náušničky picháme ihlou, v deň odchodu 😉

katriona1
26. okt 2016

@2sisi2 tak asi někde to přetrvává, ale není to pravidlem a ve velkých nemocnicích si tím asi práci nepřidělávají 🙂

2sisi2
27. okt 2016

@katriona1 my sme druhá najväčšia nemocnica na slovensku 😉 Novorodenci to lepšie znášajú, preto sa to robí u nás ☺️

6mia6
27. okt 2016

@katriona1 stale sa usi prepichuju v porodniciach. Ale dať nemusíš.
Sama neviem ci dam. Uvidíme.

@2sisi2 naša nemocnica v ZA je fakt druhá? Prosim ta, ako to teraz funguje na stvrtom... som si chcela ist oddychnut 😁 a vcera kukam a stavebny ruch v plnom prude...

sardinka336
27. okt 2016

@ria36 naušnice ti nikto po porode neprepichne, to je blbost, neviem ako si na to prišla... 🙂
a to ze ti tu píšu ze sa prepichuju tak to treba niekde nahlasit, ze mas o to zaujem, nie je to automatické že...neviem o tom ze by to porodnice v BA robili.
Hovorí sa, ze prepichnut uši by sa malo az po očkovaní. Ja osobne by som ihlou nedala - pride mi to ako ,,trapenie,, a horšie sa to hojí, to je moj subjektívny nazor odpozorovaný z okolia, kto ako dal prepichnut a ako sa potom hojili, nikto nemusi suhlasit. Ja som dala nastrelit v 6 mesiacoch, malá si to nestihla ani uvedomit trvalo to mikro sekundu a robili jej to v ustave lekarskej kozmetiky.

stelinka3112
27. okt 2016

Musiš sa spytat v porodnici...Mojej malej prepichli uska pred odchodom z nemocnice v ZA...dali naušničky a vysvetlili cim a ako uska ošetrovat..

magmolatus
27. okt 2016

@ria36 V nemocnici jej uška maximalne prepichnu, ale neponahlaj sa.
Mi sme našej dali uši nastreliť ked mala pol roka. Takmer ani nemukla. Nastrelili mi to normálne v zlatníctve. Žiaden zápal, krásne a rýchle sa jej to zhojilo. A má to rovno.

marry333
27. okt 2016

Mojej dcére v Košiciach na novorodeneckom prepichli uška v deň keď sme odchádzali domov, náušnice som mala so sebou, dala som ich staničnej sestre, ona ich namočila na 24 hodín do nejakého roztoku a doniesli mi ju už s náušnicami, odporúčali mi uška natierať nejakým olejom z lekárne. Ale bolo to bezbolestné, trochu plakala, ale také malé deti ešte nemajú strach.

2sisi2
27. okt 2016

@6mia6 veru odkúpila nás Penta tak da začína renovovať, no konečne nie?!? 😂🙈

6mia6
27. okt 2016

@2sisi2 ano ano súhlasím snad to neajko vydržíme

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre