Kde kupujete Epino?

matamarkus
6. sep 2014

Ahojte, prosím Vas o radu, kde kupujete EPINO? Na stranke www.perinbaba.sk? Poznate aj ine e-shopy ci skusit predajnu so zdravotnickymi pomockami?

evelinnka
6. sep 2014

ahoj, ja ti odporúčam kúpiť si aniball (je to to isté čo epino len o polovicu lacnejšie).
http://eshop.prirodzene-materstvo.sk/products/a...

lenkabonk
6. sep 2014

Ahoj, ja urcite neodporucam Aniball...je to to iste len vzhladovo...rozdiel je po prve : Epino je nemecky vyrobok, cize vsetky casti z ktorych sa sklada su podla EU noriem , Aniball balonik je sice vyrobeny v CR ALE jeho ostatne casti su vyrobene v Cine...a Aniball ma testy na tlak len pri obvode 25 cm (mali pripady roztrhnutia balonika u uzivateliek pocas cvicenia...a to ver mi nechce ziadna zena v tehotenstve zazit)...Epino mal testy robene na tlak pri najvacsom obvode cize 31cm, ktore s nim dokazes nacvicit..a to je rozdiel...ja sama pouzivam Epino...a ver mi, radsej si kupit Epino z druhej ruky (aj tak sa pri cviceni pouziva kondom a potom ho dezinfikujes alkoholovymi obruskami) ako kupit novy Aniball ....

lenbea
7. sep 2014

môžeš aj v bazare, aj ked sa to v pribalovom letaku neodporuča. je to prevencia proti možnym nakazeniam. ale ak si ho dobre umyješ a potom ešte vydezinfikuješ liehom, tak by to malo byť v pohode. a na dezinfekciu alkoholom su dobre tie detske čistiace obrusky nechať vysušiť a potom nimi namočenymi v liehu vyčistiť. nema to zanechavať vlakna, tak preto

ellie81
10. sep 2014

Ahojte, predam balonik epino, novy, nerozbaleny. Povodna cena 85 eur, predam za 75 eur plus pribalim novy nepouzity lubrikant na vodnej baze. V ramci Bratislavy aj prinesiem, nie je potrebne nikam chodit (pripadne aj Zahorska Bystrica, Stupava).

surprice
12. okt 2014

aniball sa da kupit uz aj na slovesnku a vychadza to lacnejsie ako z CR, ja som prave teraz kupoval ze ne odtialto www.aniball-sk.sk

majja007
13. okt 2014

Ahojte, mam na predaj epino delphine plus kupovany na perinbaba.sk za 120 € teraz predavam za 80€. Je asi mesiac pouzivany, vzdy s kondomom a nasledne dezinfikovany. Mne velmi pomohol. Piste IP v pripade zaujmu ;)

mayocka1985
13. okt 2014

Kopec zdravotných pomôcok je vyrobených v Číne. Ale to nieje prípad Aniballu !!! Silikónový balónik je český výrobok. Materiál balónikov, ELASTOSIL_LR3003, nemeckého výrobcu Wacker, je silikónový materiál najvyššej kvality schválený pre použitie v zdravotníctve. Ostatné diely sú vyrábané mimo EÚ. Ku kompletizácii a kontrole výrobku dochádza v ČR.

Aniball bol riadne testovaný podľa európskej smernice 93/42/EHS o zdravotníckych pomôckach. V rámci testovania bola vykonaná tlaková skúška balónika v EÚP, sp v Brne, ktorá potvrdila, že pri medznom tlaku vnútri balónika (41,5 kPa , priemer 250 mm) nedošlo k jeho deštrukcii, ale iba k samovoľnému oddeleniu od plastovej redukcie.

Je schválený MZ ČR, nerozumiem teda tým obavám , cvičím s ním a pripravujem sa na pôrod 😉

nikuska00771
15. feb 2015

Predam epino delphine plus pouzivany 2 tyzdne s kondomom. Cenu ponuknite 🙂

bar12
19. mar 2015

tiez mam na predaj epino delphine, pouzivany len s kondomom, v pripade zaujmu IP 🙂

janinkapm
11. aug 2015

Ahojte,predavam epino,prosim ip,dakujem

kamka333
29. dec 2015

Ahojte, tiez mam mam na predaj EPI-NO delphine a predavam ho za 50€..
Používala som ho 2tyždne a vzdy s kondomom. V prípade záujmu, píšte 😉

zwalsh
2. feb 2016

Kúpim epino alebo aniball za rozumnú cenu

annamivo
9. mar 2016

Chcela by som kúpiť aniball alebo epi-no za rozumnú cenu, najlepšie aj s gelom a kondomom.

kaata_
3. aug 2016

Mam na predaj epino pouzivany 2tyzdne vylucne s kondomom a vzdy riadne dezinfikovany. Cena dohodou.

22zdenka
10. aug 2016

@kaata_ dobrý deň máte ho ešte?

kaata_
10. aug 2016

@22zdenka ano mam

22zdenka
10. aug 2016

@kaata_ aká je cena?

kaata_
10. aug 2016

@22zdenka poslala som Vam spravu.

lovely_choice
28. apr 2017

Ponúkam epino balónik málo používaný vydezinfikovaný za 30€ už aj s poštovným. Pôvodná cena bola 89€.

lovely_choice
28. apr 2017

Ponúkam epino balónik málo používaný vydezinfikovaný za 30€ už aj s poštovným. Pôvodná cena bola 89€. Mne veľmi pomohol, porodila som bez nástrihu či natrhnutia a hneď so mohla v pohodičke sedieť.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre