Je to menzes po pôrode?

mysickamys
7. dec 2017

Zdravim Vas. Chcem sa spytat, ci je mozne dostat menzes po 7tyzdnoch od porodu. Rodila som 19.10. sice potom ma este museli cistit, no krvacanie mi prestalo minuly tyzden a dnes presne na 7tyzden po porode vidim zase trosku krvi. Moze to byt menzes? Vdaka

eliska13
7. dec 2017

@mysickamys podľa mňa to nebude ešte menzes... .kojis?Možno to je ešte nejaká mini ranka

deti95060810
7. dec 2017

môže...

zdenkatv3
7. dec 2017

Jasne, ze moze meskat. Ono nikde nie je napisane, ze pride presne 6 tyzdnov na den, tak nemusis robit paniku 🙂

mysickamys
autor
7. dec 2017

Ano este kojim. Nejde mi o to ze meska, skor sa mi to zda skoro ked niejtore zeny viem, ze mali M az nejak 2-5mesiacov po sestonedeli.

11mirka22
7. dec 2017

@mysickamys Mám tri deti, klasické pôrody, vždy mi došiel menzes presne 6 týždňov po pôrode a pritom som plne dojčila.

mysickamys
autor
7. dec 2017

@11mirka22 dakujem za odp.
Pri prvom mi prisiel tiez po 6tyzdnoch no teraz som trochu zmatena tym cistenim.

zajkula62
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mysickamys
autor
7. dec 2017

@zajkula62 po prvom som mala takisto po 6t takze budem verit ze to neni nic vazne/to cistenie/ a ze iba M je to 😉
Zvlastne ake su tie telá rozdielne

canerko
7. dec 2017

Pri prvom som nemala 9 mesiacov od porodu,porod bol prirodny.Pri druhom dosiel po dvoch mesiacoch po sekcii.

montemotherone
7. dec 2017

@mysickamys môže... a nemusí 🙂 Uvidíš, či toho bude viac. A istá si budeš o mesiac či sa to zopakuje. Je to individuálne. Niektoré otehotneli počas šestonedelia (čiže prebehol aj menzes) a niektoré (ako ja) ho dostali po 2 rokoch 🙂

mysickamys
autor
7. dec 2017

@montemotherone po 2rokoch?to je neuveritelne! Dakujem za spravu

83lenka83
7. dec 2017

Ja po roku a pol (cisarak ale maly bol plne kojeny)

montemotherone
7. dec 2017

@mysickamys áno. Dlho som dojčila. Pri dcérke prišiel po roku, pri synčekovi po 2. Jaaj, som mala svätý pokoj, pohodu... ☹

gabrielabydzo
8. dec 2017

@11mirka22 Ja sa zapojím ak možem,mám tretie dieťa,plne kojím,má 3mesiace a menzes nemám zatial a ani mi nechýba..

barny
8. dec 2017

ja som dostala po pol roku a este rok a nieco som kojila a mala som pravidelny

pulciatko
26. jan 2018

Ja som rodila 21.11. a po sestonedeli som mala slabsie krvacanie... Doktor povedal ze to asi nebuxe uz cistenie ked som tyzden mala uz pokoj... Nemoze vylucit menzes
... Ze mam cakat kym pride dalsi... Ale sa mi zda ze som mala v strede cyklu ovulku.. lebo som mala slabo sfarbeny vytok... Takze asi mal dr. Pravdu a ja som nabehla uz na cyklus... 😊

miluna777
26. jan 2018

Ja som dostala presne 8 týždňov po pôrode. Neboj sa, je to normálne 🙂

kormelia11
26. jan 2018

@mysickamys po oboch pôrodoch mi takto nabehol toľko co som prestala spinit po 600nedeli už som mala ms tiež som kojila pri dcére mi prvé mesiace chodil dokonca každé 2 týždne a potom to bolo už ôk a pravidelne aj pri synovi to iste

mysickamys
autor
27. jan 2018

Damy, tak bol to menzes.celkom skoro na to, ze niektore dostanu aj po roku 😮

28111994
30. mar 2018

@mysickamys ja som rodila 6.2,dva týždne som sa čistila a kedze nekojim som uz menzes dostala teraz prvý krát

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre