Je štvrtý pôrod ľahší?

mikella
12. máj 2012

baby rodili ste daktorá aj 4 krát bolo to ľahšie ževraj to ide rýchlejšie 😅 či sa mám doma motať či utekať do pôrodnice 😀

traktor
12. máj 2012

@mikella kazdy pôrod je iny..u mna bol stvrty asi najhorsi a aj dost dlhy,..aj samotny lekar bol prekvapeny..ale co tam po tom..hlavne, ze drobec nakoniec vykukol 😀 😉 ..a bola to laska na prvy pohlad 😉 😵

nela82
12. máj 2012

ja si myslim,ze kazdy porod je iny... 😉

mikella
autor
12. máj 2012

ani nestrašte ☹ ja som mala prvý kp teda mala išla zadočkom a rodili sme normálen druhá klasika ale tie bolesti pred pôrodom dlhšie aj tesne pred silné fuj už nechcem 😒 tretie išlo rýchlo a bolesti len tesne pred bol najlahší 🙂 myslým že preto že nebol veľký časový rozdiel medzi 2 a 3 teraz to mám podobne a dufala som že len pridem víde von a ideme domov 😀 aj vy ste mali pred pôrodom tie hrozné pocity že sa z toho už nedá von a že ktovie čo sa môže stať asi mi už šije z toho 4 pôrod a furt ten istý strach pred ☹ už len mesiac 😒

alena76
12. máj 2012

@mikella ja som so stvrtym ledva stihla dobehnut do porodnice...vypisala na prijme jedno lajstro, absolvovala natocenie a hajde na kozu . maly bol vonku za 20 min od prichodu. A keby mi neodtiekla doma voda ako pri 3 predchadzajucich porodoch, asi by som porodila doma
Ale myslim, ze je to individualne 😉

A ano, vzdy mas strach-ci je porod prvy alebo desiaty....Drzim palce

traktor
12. máj 2012

@mikella kazda ma strach..je to normalne..u mna bolo jedno, ci prve, druhe, tretie, stvrte..ten strach tam bol stale rovnaky..aj ked som vedela, ze co sa bude diat, co mam ocakavat a tak..ale asi to k tomu patri..a ked uz pride k samotnemu pôrodu, tak uz to nebude ani tak o strachu..ale nech uz toho drobca mame v naruci..neboooooooooooooj..prides , kychnes..a uz to bude 😀 😉 ..nie, teraz vazne..asi netreba teraz citat o pôrode, netreba si pisat/citat ako to bolo u inych,,zameraj sa na krajsie veci..lebo budes len v strese..zvladla si to 3 x..zvladnes aj stvrty, piaty.. 😀 😉

martina2001
12. máj 2012

@mikella ja osobne nemám skúsenosť, ale ležala som mnou pri prvom pani a tá mala už 5té a hovorila že ten posledný nebol výhra, trápila sa asi najdlhšie. Ale každá žena a aj pôrod je iný, žiaden strach a prajem rýchly a dobrý pôrod

briketa
12. máj 2012

@mikella ty si taka podarena. strasne je to zlate, ked niekto pyta na cosi pri stvrtom porode, ci pojde rychlo ci nie 🙂
Ja som mala kazdy iny, najlahsi bol druhy, vobec nie posledny.

Este ma napadlo, ze ake mas babenko - vacsie, mensie? U mna to najmensie islo najrychlejsie

mikella
autor
12. máj 2012

@briketa všetky boli male aj toto bude asi také iste prvá mala len 2560 druhá 2870 a tretí 3090 a treti pôrod bol najlahší 😀

tea333
13. máj 2012

baby, tato tema ma pobavila 🙂 uz sa tesim na dalsie porody 😀

@traktor prides, kychnes a bude 😀 to by som chcela zazit 🙂

babocik
29. máj 2013

babocik 😲 mile babi poradte mi aki je porod po stvrty krat mam strach a najlahsi porod som mala ten treti to bolo bes bolesti sama som bola prekvapena ale pritim stvrtim mam strach

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre