Holenie v šestonedelí

1st_time_mum
9. nov 2012

Ahojte mamicky,

mozno trocha chulostiva otazka, ale snad poradite 🙂 Som prvorodicka, a mam za sebou dost tazky porod s nastrihom aj bohuzial natrhnutim, cize som mala trocha komplikovane sitie... som uz myslim celkom v poriadku, este sem tam malinky steh v sprche vypadne, ale uz necitim vobec nic... o co mi ide.. O tri tyzdne idem samozrejme na kontrolu ku gynekologovi, a nie len preto, ale aj pre vlastne pohodlie, rada by som sa uz oholila 🙂) no mam trocha strach.. mate prosim niektota takuto skusenost... este taka vec, vzdy som sa holila celkom, cize teraz dost trpim 🙂

ava11
9. nov 2012

@1st_time_mum z osobnej skúsenosti, veľmi opatrne a so zrkadielkom

cawes
9. nov 2012

Ja som sa holila den pred kontrolou opatrne a pohoda

nicky182
9. nov 2012

@1st_time_mum pockala by som este, ak ti este nejaky ten steh vypadava ...a den pred kontrolou mozes ist nato 😀 s novou ziletkou pomaly a opatrne ... 🙂

simca06022011
9. nov 2012

@1st_time_mum kludne sa mozes oholit, okolo sitia si radsej pomoz zrkadlom a opatrne...

dadikadodik
9. nov 2012

ja som sa holila uz na 3 den po porode ,este v nemocnici, volala som muzovi nech mi donesie veci na holenie, lebo som sa isla zblaznit z tych chlpov, 🙂 samo,ze som sa len pomalinky v sprche a nezachadzala som uplne ,ale oholila som sa vcelku dobre 🙂
a to som bola sita zvonku aj zvnutra 😉

1st_time_mum
autor
9. nov 2012

Dakujem vam kocky velmi pekne! Xcela som aj tak pockat samozrejme az do dna pred kontrolou, takze este casu dost ... velmi pekne dakujem!! 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre