Hojenie nástrihu

danana20
20. mar 2022

Ahojte ženy,
prosím vás ako ste sa starali o nastrih hrádze? Všade čítam že sa treba často umývať a vetrať lenže ako vetrať keď krvacate? Na malú chodím stále do sprchy takže často si to umývam ale hneď po sprche mi tečie krv po nohách takže si neviem predstaviť normálne fungovať a pritom vetrať ranu. Veľa oddychu si nemôžem dovoliť takze chcem aby sa to čím skôr zahojilo pretože to dosť bolí iste viete. Ďakujem za každú odpoveď 🙂

andreakotesova
20. mar 2022

Ialugen Plus odporúčam 👌🏻

20erika07
20. mar 2022

@danana20 vetrat jedine v lehu na podlozke co najviac sa da, inak sa vetrat neda 🙂 skore zotavenie zelam

niikoletka
20. mar 2022

Na oplach rany je super debri Eca scan a vetrať no jedine si dat podložku a snažiť sa nejaký čas stráviť na nej bez nohavičiek ďalej používanie sietkovanych nohavičiek a poporodnych vloziek bez toho "igelitu" a bez kridelok

domireb
20. mar 2022

@danana20 cicatridine sprej za mňa. Cez deň vložku, ale akonáhle som bola v posteli, podložka a na holo. Obetovala som staršiu obliečku, staršiu plachtu, nepremokavý chránič matraca a ležala som, kedy sa dalo.

petamich
20. mar 2022

umyvala som betadinom gelom a striekala cicatridinou 🙂 a ked sa dalo presne ako pise @domireb som vetrala a nosila som dlho len take tie sietovane nohavicky doma

54tinka54
20. mar 2022

@danana20 sietovane nohavičky, vložky bez tej lepiacej strany a keď som si šla ľahnúť do postele tak na holo na podložke 🙂 inak sa fakt nedá..no a veľa sprchovat plus som si to dezinfikovala betadinom aa robila som si sedacie repikove kúpele

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre