Epizitómia alebo nástrih hrádze - hojenie

edyta
7. mar 2013

Buduce mamicky. Chcem Vam poradit. Mne hradza nechcela sa hojiť a trvalo to asi mesiac ked nie viac. Dokonca ma druhy krat tyzden po porodie zosivali. Aj tak to nepomohlo. No potom ked ze manzel je doktor popytal sa hore dole a doma doniesol DermoChlorophil sprej 30ml, stoi to len cca 4 eura a rana do 3 dni uz nebolela a zahoila sa. 🙂 🙂 🙂
Pozor, dost to farbi. Po case vsetky fľaky z plachty zisli ale trvalo to.

ivankapru
3. apr 2013

Dobry den mile mamicky, mala by som na vas jednu prosbu. Ak ste uz po porode, po spontannom porode mala by som zaujem zistit vase pocity a prezivanie pocas porodu. Ak ste absolvovali psychofyzicu pripravu na porod ste o to lepsia adeptka na vyplnenie mojho dotaznika.Koncim vysokoskolske studium a toto je dotaznik v ramci mojej diplomovej prace. Vysledky budu pouzite... len na skolske ucely. Zaberie vam asi 5 min. pri vyplnovani, je zalozeny na anonymite a velmi by ste mi pomohli. Za vyplnenie vopred dakujem. Ivka.http://www.iankety.sk/dotaznik/284787065/ Zobraz celú správu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre