Druhé tehotenstvo a pôrod

katches69
22. júl 2024

Ahojte, aku mate skusenost, 2.tehotenstvo a porod? Prve tehu akutna sekcia v 33tt. Zatial som len na zaciatku tehotenstva s odstupom necele 2r od 1.tehu.
Kto mal podobnu skusenost, nehali vas rodit prirodzene alebo planovana sekcia? Dakujem za odpovede.

rodinka20
22. júl 2024

Ahoj, ja tiež som zvedavá. Rodila som prvý tiež sekciou ... Ale že druhý sa môže aj normálne rodiť. Ale niekde nechcú dať epidural. Keď si mala sekciu. 😱 Takže mám z toho paniku ak budem musieť rodiť normálne bez epidural to nedám 🤦

ikonica
22. júl 2024

Prvy som mala tiez akutnu sekciu... Druhy mi dali na vyber, ale dr sa viac priklonil k sekcii a ja som nenamietala kedze prvy porod nepostupoval a hrozila hypoxia, tak naco zbytocne riskovat. Uz som vedela, co ma caka. Vekovy rozdiel 2r. 5mes.

cookie29
22. júl 2024

VBAC je mozny, ale je prilis zavcasu. Ono zalezi aj od velkosti dietatka napriklad, ci je dobre otocene, ako je na tom Tvoja jazva atd

rodinka20
22. júl 2024

@ikonica kde ti dali na výber v akej nemocnici?

ikonica
22. júl 2024

@rodinka20 v starej nemocnici v Presove... Resp moj gynekolog je tam primarom a on ma aj operoval... A s nim som sa vopred dohodla...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre