Dá sa v Trnave objednať na cisársky rez?

evuuuc
26. mar 2015

Zienky da sa v trnave objednať alebo kúpiť cisarsky rez? Prvy krat som rodila normalne, ale mali sme komplikácie . ☹

liz_lemon
26. mar 2015

sekcia je len z urcitych dovodov, nikde ti ju nikto oficialne neurobi len tak na tvoju ziadost

zahia01
26. mar 2015

Podľa toho čo mi známe hovorili, najlepšie to je riešiť cez známich alebo vyhlásiť, že máš po prvom panický strach trošku podplatiť lekára a všetko pôjde.....;)

bajana
27. mar 2015

Nie, sekcia sa na vlastnú žiadosť nedá oficiálne kúpiť ani objednať.

elise
27. mar 2015

Musissa dohodnut s porodnikom, a zohnat lekarske potvrdenia ze rodenie prirodzene by mohlo ohrozit tvoje zdravie aleno zivot dietata. Ja som mala interne, neurologa orl plucneho a mam aj trombofiliu tak aj odhematologa, potom zavisi od porodnikaako to obhaji. Mna rodila cisarskym havlikovaa vuborene ohajika aj ma operovala.

magdalenkami
27. mar 2015

v trnave pravdepodobne nie

ninda25
27. mar 2015

Myslím,ze nikde sta nedá dohodnut na císařský rez.císařský sa plánuje vždy,len zo zdravotnych dovodov

anjelik2509
27. mar 2015

oficiálne myslím že nie, po známosti možno...
Nepíšte komplikácie akého typu, môžu a nemusia sa opakovať aj pri druhom....
Ale skúste sa o tom porozprávať so svojím gynekológom, možno by tam našiel nejakú interakciu ku klasickému pôrodu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre