Contractubex gél na jazvu po sekcii - skúsenosti

mudreocko
12. aug 2016

Aku mate skusenost s "Contractubex gélom" na jazvu po sekcii?

Dakujem za odpoved.

maminkaat
12. aug 2016

@mudreocko ahoj a ako dlho si po sekcii?

jankalukasova
12. aug 2016

Po sekcii neviem ale mne brali veľmi veľké znamienko. Trvalo to veľmi dlho (možno aj rok) ale jazva je preč... len treba mazať, mazať, mazať a samozrejme počkať, kým to bude úplne zahojené.

maminkaat
12. aug 2016

Ja som napr po sekcii pol roka a jazva je krasna a hlavne mne nevadi lebo je v oblasi bikin takze aj ked sa ideme kupat ani ju nevidno ☺

lenkamaxim
12. aug 2016

Sestrina dcera ju pouzivala a super,takmer nevidno a to mala dost velku jazvu

janinah
12. aug 2016

Moju nevidno skoro vôbec a je v plavkách,takže nie je to nutné,ak má tú jazvu takú normálnu,

viera77
12. aug 2016

pouzivala som ho na vacsiu jazvu po vybere znamienka a potom aj na jazvy po 2 sekciach....oboje krasne zahojene, hladka a makka koza, urcite odporucam...len treba trpezlivost, kedze treba natierat pravidelne a dlhsiu dobu.

shia
12. aug 2016

za mňa tiež dobrá skúsenosť...

viera77
12. aug 2016

a este ma napadlo, dcerke som nim este ako babetku natierala nepeknu jazvu na ramene ako vysledku zapalu po ockovani proti TBC...po viacnasobnom vytlacani hnisu jej tam ostala doslova diera....natierala som a prstom vklepkavala do koze cca 6 mesiacov, sice jazva je viditelna, ale aspon uplne hladka, inak by tam mala urcite zhrcenu a navretu kozu ako hrom.

mudreocko
autor
12. aug 2016

Ja mam este cca 4 tyzdne do sekcie.
Na letaku pisu ze je aj protizapalova, no nepisu nic ze sa pouziva aj po sekcii.
To ste si davali hned po sekcii? Lebo tam pise ze sa pouziva az ked je rana zahojena.

zuzka8900
25. aug 2023

Nesvrbela vás jazva po contractubexe, niekedy ma neskutočne svrbí jazva keď si ju natriem až si to musím zmyt a niekedy zas nič, nemáte s tým skúsenosti?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre