Čo znamenajú kŕče v podbrušku?

magduskape
9. feb 2013

Ja viem, že by to malo byť skôr v otázkach, no do diskusie sa dá pridať príspevok viackrát, tak sa chcem opýtať, že keď mávam kŕče ako pri menštruácii ale len na jednej alebo druhej strane podbruška, teda buď vpravo alebo vľavo...... Ďakujem🙂

zivika
9. feb 2013

@magduskape a co sa chces opytat? 🙂 krce v brusku ku koncu tehu su normalne, su to tzv. poslickovia...

magduskape
autor
9. feb 2013

@zivika veď to som nevedela, že či sú to poslíčkovia alebo nie

zivika
9. feb 2013

@magduskape ono, teraz ta uz bude furt volaco pobolievat, ale kym nie su stahy pravidelne, kym babatko kopka, neodide zatka, alebo plodova voda a vsetky monitory su ok, nemas sa coho obavat 😉

magduskape
autor
9. feb 2013

@zivika joooojha, tak strašne sa toho bojím.... mala som už aj taký žltý výtok, nemôže to byť tá zátka? ja som čítala, že tá býva hnedá al. červená...... som prvorodička, tak radšej chcem mať viac info ako žiadne 🙂

zivika
9. feb 2013

@magduskape kazda sa prvy raz boji a stresuje 😉 zatka je ozaj skor taka hnedocervena, neda sa pomylit s vytokom, ale zlty vytok by som konzultovala s doktorom, lebo normalny je skor priesvitny...ci nemas nejaky zapal...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre