Čo znamená vodový výtok?

szzuzka
22. dec 2012

dievcata, niejak vela vytoku mi vytieklo, skor taky vodovy....tosku boli v podbrusku, co to moze byt? zvyknem mat vytok, ale menej ako teraz...dufam, ze este neporodim...

erulka77
22. dec 2012

no neviem moja nie je to plodova voda?

bambibam
22. dec 2012

A neodteká ti plodová voda? Skús zbehnúť na pohotovosť. 😉 ,niekedy aj zátka vyzerá ako opisuješ.

31majka12
22. dec 2012

myslim ze to bude hlienova zatka,co ti odislo ,takze co chvila bude porod 🙂

mata90
22. dec 2012

a v ktorom si tt tehotenstva, aha už vidím? moze to byť plodová voda

sssimi
22. dec 2012

Plodovej vody je dosť, takže ak je to plodovka, tak si to už určite zistila. Nevytečie naraz a nie jej je poldeci 😉

zuzka1008
22. dec 2012

plodova voda

alka221
22. dec 2012

zrejme plodova voda.. 😉 tak rychly porod prajeme 😝

zuzi0911
22. dec 2012

Pohotovost.drzim palce

lenkab1984
22. dec 2012

Mne takto zacal porod v 34t, drzim palce.

zuzkahsz
23. dec 2012

@lenkab1984
@zuzi0911
@mata90
@bambibam
@alka221
@31majka12
@zuzka1008
@sssimi
@erulka77

Ahojte, to som ja szzuzka, chcem vás len informovať, že nakoniec z toho pôrod nebol. (teším sa, ešte máme času dosť). Bola som na pohotovosti pre istotu, aby som vedela, čo sa deje. Pred nemocnicou aj chodenie mi robilo ťažkosti...ale nakoniec, že je všetko v norme, som uzavretá, aj v plodovú vodu mam v norme, že to vytiecť nemohlo...asi boli len poslíčkovia, ja si myslím, že dosť intenzívne 😎 , ale aj tak ma znepokojovalo hlavne ta voda, lebo na vytok to bolo veľa, až trikrát vytieklo, ale to je pravda, že nie až toľko, ako po 1krát...ale p. DR. hovorila, že môžem byť kľudná, výtok to bol...Tak dúfam, že vydržíme v 2in1 čo najďalej 😒 ...a vám slečny 😉 veľmi pekne ďakujem za odpovede 😉 prajem vám krásne vianoce 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre