Čo vám pomohlo urýchliť začiatok pôrodu?

joanina23
7. jan 2018

Ahojte,chcem sa spýtať, čo bolo u vás rýchlym spúšťačom porodu..čo pomohlo?nejake aktivity,jedlá. ..

zeytin
7. jan 2018

Chodila som peso na 8 poschodie 😁 no a sex... Ale nechod sa po nom hnes sprchovat, ono to musi posobit chvilu v tebe...

klaudisa
7. jan 2018

Ja som mala ísť v pondelok na vyvolávačku tak v nedeľu som umyla okna po obede si dala s manželom dobrý sex a večer bol maly na svete 😉

lulinka81
7. jan 2018

Tiež mám dobrú skúsenosť so sexom 😉.

kebhut1
7. jan 2018

Horuci kupe, poskakala som si na fitlopte, sex s muzom no a mala sa rychlo vypytala 😀

asia83
7. jan 2018

7 hodín chôdze dole schodmi. Vkuse. Zhodou náhod som mala brigádu, myslela som, že to za mňa roznesie muž, no 1deň som prenášala, nechcela som ísť ležať, tak som išla roznášať 8-poschodové činžiaky s ním. V tú noc som začala mať kontrakcie, hnedý výtok, atď.

charlie148
7. jan 2018

u nas tiez Sex😉

vilma7
7. jan 2018

U nás nič, ani sex, ani 800 schodov denne

luna116
7. jan 2018

umývanie kuchynskej linky (myslím aj hore skrinky, ... a teda som vyliezla na stoličku, umývala, zase sa zohla, aby som vyžmýkala handru, ..), chodenie po schodoch, čaj z maliny ostružiny

vajanika27
7. jan 2018

U mna 2 tyzdne pred terminom kazdy vecer kupel v horucej vode, potom odisla cast zatky a sex to doklepol ☺

lucia147852
7. jan 2018

sex :D

yennn
7. jan 2018

@zeytin prosim ta, ide v tom sexe o spermie, ked tak pises? Ja som vzdy myslela, ze skor o orgazmuz (a nasledne stahy v tele zeny) . Hm...

zeytin
7. jan 2018

@yennn Spermie obsahujú hormón prostaglandín, ktorý spôsobuje sťahy maternice 🙂 Na to ma upozornila lekárka - pôrodníčka, keď som prenášala, že nestačí len sexovať, ale mala by si nechať aj spermie v sebe pôsobiť...

yennn
7. jan 2018

@zeytin vidis, tak som mudrejšia zase o nieco 🙂

domincek11
14. jan 2018

Miesila som cesto a vecer uz bolesti a ranouz aj v porodnici

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre