Čo vám pomohlo na zotavenie po cisárskom reze?

5. júl 2023

Prosim Vas co Vam najviac pomohlo na zotavenie po cisarskom reze? ďakujem.

tinkavvv
5. júl 2023

Vela pit a rychlo sa rozhybat a vela chodit. Aj napriek bolestiam.

sella38
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janinah
5. júl 2023

Chce to čas, mne bolo akoby ma prešiel vlak.Rob co cítiš a nič nasilu.

cookie29
5. júl 2023

No mne asi infuzka zeleza. Ale po prvej sekcii som bola nemozna vyse pol roka. Akoze ja som tvrdohlava a chodila som pomalicky hned, ale zohnuta do praveho uhla a bolesti som mala este strasne dlho. Akoze mala som dietatko so sebou na izbe, starala som sa, chodila vsetko, ale teda uprimne nerozumiem ako to niekto moze podstupit dobrovolne. Pri druhej sekcii som mala este komplikacie, ale tam som mala zelezo tesne pred a tesne po sekcii a neviem, ci to ma nieco spolocne ale napriek 2 malym detom a bola som na ne sama, som sa dala do poriadku rychlejsie, aj ked to tiez nebolo med lizat

martinkatinka
5. júl 2023

Kedze som mala predtym 2 operacie, bola som uz "zvyknuta". No pomohol mi manzel, mama a svokra a fakt zlate spave dieta 😉

tanuuulka
5. júl 2023

nepripúšťať si bolesti. 🙂 mám tri cisárske, trikrát to bola pohodka. 🙂

katesocka
5. júl 2023

Hýbať sa, hýbať sa a ešte raz hýbať sa. Snažiť sa čo najviac chodiť, veľa piť. Po prvom cisárskom som sa dávala dokopy dlhšie, po druhom som vedela, čo ma čaká a vlastne po týždni som bola už ok

katinka833
13. júl 2023

Mne pomohol Wobenzym. V lekárni sa dá kúpiť na kusy.

karla21
2. okt 2023

@katinka833 wobwnzym si brala po pôrode ? Môže sa pri ňom kojiť ?dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre