Čo robia na príjme?

tracy86
27. aug 2013

Zajtra budem tri dni po TP a nastupujem do nemocnice a chcela by som vedieť čo robia aké vyšetrenia (treba prísť na lačno, priniesť moč alebo niečo podobné) a čo všetko sa pýtajú. Ja som zatiaľ nebola v nemocnici neviem ako to tam funguje. Rodiť budem v Nových Zámkoch. Ďakujem za odpovede

happy8051
27. aug 2013

na prijme ti urobia gynekologicke vysetrenie, vazenie, meranie TK, odber krvi a ster z krcka, ctg a sono.

kristina39
27. aug 2013

mna na prijme dali na pasy zmerali tlak a dr ma vysetrila to bolo vsetko ale ja uz som prisla uz s kontrakciami 🙂 prajem vela sil a zdravicka 🙂

jul11
27. aug 2013

Ahoj,mna nechali tyzden prenasat v pohode,bola som doma,kazde 2dni som chodila na vysetrenie,ci je vsetko ok a mala sa narodila spontanne,prirodzeny porod.velmi som nechcela aby si ma tam nechali a ze budem cakat tam.naco,ked je vsetko ok.odporucam,ak sa da a je vsetko ok skusit ostat doma a vyskusqt "babske" recepty na vyvolanie-vsetko som skusila a asi nieco zabro.lebo v piatok rano na vysetreni to vyzeralo tak,ze kepd to nepride do po delka,tak si ma tam uz naozaj nechaju a v noci som dostala kontrakcie.jednoducho nevedia povedat,kedy to pride.a na prijme nerobia nic nezvycajne,ratam ze monitor,vysetrenie,sono

stanislavao
27. aug 2013

vobec netreba ist nalacno a ani nic brat. naco moc? idete rodit. vysetria vas, zoberu krv, ak si davate pupocnikovu krv odlozit, vypisu papiere, zmeraju TK, budu monitorovat babatko. nic hrozne. nebojte sa. vela stastia.

zuzka_julka
27. aug 2013

ja viem ze je to od veci ale ako pridam otazku do modrehokonika? neviem si s tym rady a kedze je toto otazka tak niekto mi vie poradit? dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre