Bolesti krížov v 39. týždni. Začína mi pôrod?

silvikaaa
15. máj 2013

Ahojte,,,, Som prave v 39tt a uz asi 4hod vkuse mam bolesti krizov, az mi trpnu boky stoho , lebo je to dost neprijemna bolest uz som si ties stihla poplakat a pomasirovat , ale nepomaha nic je to ''stala'' bolest ☹ Nemozem ani lezat , lebo to citim este viacej 😖 Chodit ties velmi uz nemozem , lebo to strasne boli !! ☹ Moze to byt ,ze sa zacina porod ? (Nechcem este ist do nemocnici , lebo ziadna krv ani plodova neodtiekla ) ☹

sisaha
15. máj 2013

@silvikaaa plodova voda ti vobec nemusi odtiect, ani krv. Zbal sa a chod do nemocnice nech ta vysetria. Si v termine predsa. Ako mozes k tomuto takto pristupovat, ked nevies uz ani chodit?

barboritta
15. máj 2013

@silvikaaa takto ja som mala pri pôrode 😉

silvikaaa
autor
15. máj 2013

@barboritta Mozem sa spytat ? tie bolesti krizov ti udierali az do bokov , noh a kolien ? ☹

michalag
15. máj 2013

@silvikaaa moze ist o zacinajuci porod, Na tvojom mieste by som si pozrela ako casto mas bolesti a isla do nemocnice.
Ja som mala slabsie bolesti ale boli v 6 min. intervaloch a kym sme prisli do nemocnice (5 minut autom od bytu) a kym ma dr vysetrila tak som uz bola na 7cm otvorena a bolesti boli kazde 2 minuty. Vsetko uz v nemocnic islo rychlo
Voda ti odtiect nemusi tu ti kludne mozu prepichnut az v porodnici. Kazdy porod sa zaci inak, niektorej odtecie voda a je dlho bez bolesti, inej zacnu najskor bolesti a voda neodteka...

gabika_tkacikova
15. máj 2013

necakaj a chod do nemocnice!!!! mna boleli krize tiez, a ked sa tie bolesti vracali pravidelne tak som zistila ze su to kontrakcie. brucho ma nebolo vobec (okrem asi poslednej hodiny a pol pred porodom ked ma uz bolelo vsetko)

silvikaaa
autor
15. máj 2013

@michalag vies ja , preto si niesom ista ci ide o zacinajuci sa porod ,pretoze tie bolesti niesu prerusovane ale je to ''stala'' bolest 😒 neviidim za tie 4 hod ziadny rozdiel su len strasne silne bolesti

anjelicek26
15. máj 2013

@silvikaaa -urcite chod do porodnice, lekar ta vysetri a uvidis. Krv, ani plodovka, ani zatka, vobec nic z toho byt nemusi...

katieg85
15. máj 2013

@silvikaaa urcite id do nemocnice lebo to bude na porod.

dahra
15. máj 2013

@silvikaaa - popisuješ moje kontrakcie? 😉 Ja som nemala ziadne tvrdnutie brucha, plodovka neodtiekla, monitor nic nevykazoval....ale bolest zacinala v krizoch, sla do bedier - mala som pocit, ze ma natahuju na skripci a koncila v stehnach. Brucho som pri tomto vsetkom absolutne necitila, ziadne silne menstruacne bolesti...

gemina
15. máj 2013

@silvikaaa ja som tiez mala stale bolesti krizov, brucho vobec a bol to porod. Nemusia byt prerusovane...

nezbednica
15. máj 2013

Mne tiež bolesť vystrelovala do križov a do noh, bola to neskutočna bolesť tiež som si myslela že musi odtiecť plodova voda a ta mi odtiekla až kratko pred samotným porodom.Do bedier a noh ti to striela preto lebo sa ti roztahuje panva.Ako piše dahra tiež mi monitor nezaznamenal žiadne kontrakcie a ked som prišla do porodnice bola som otvorena na 1 cm tak si povedali že si ma nechaju na pozorovanie ale že dnes určite neporodim a zajtra pojdem domov a do 2 hodin na ich počudovanie som bola otvorena už na 6cm. Byť tebou radšej by som do tej nemocnice išla, prinajhoršom ta vyšetria a pošlu domov s planým poplachom 🙂

gabikula
15. máj 2013

@silvikaaa , už si možno aj v pôrodnici 🙂.
Ja som to mala rovnaké, ( kríže, stehná, ... ) . Niekolko hodin pred tým ma poslali domov, že žiadne kontrakcie, len poslíčkovia a rodiť budem najskôr až o týždeň. Aj som sa hanbila, že som asi precitlivelá, keď mi doktorka povedala, že monitor neukazuje nič a pôrod bolí inak :(. Keď som doma už ledva dýchala a od bolesti som nevedela, čo so sebou tak ma manžel nasilu dovliekol do nemocnice, taxikár robil, čo mohol, keď ma videl v spätmnom zrkadle, zátka mi odišla vo výťahu v nemocnici a malý sa narodil za 25 min 🙂

barboritta
16. máj 2013

@silvikaaa asi všade mi vystreľovalo,som nevedela či sedieť,stáť,či čo so mnou...ale o dve hodiny som mala bambuľku v náručí 😉 ...ale myslím že teraz to vieš už aj sama,však?teda myslím že už máš teraz asi odrodené 😀

silvikaaa
autor
16. máj 2013

@barboritta 🙂 juj tak to ti aj zavidim ... lebo ja este stale nic 😖 dufam,ze do toho terminu , ktory mam o 4 dni us bude malicka s nami 😅

barboritta
16. máj 2013

@silvikaaa no a nebola si sa dať skontrolovať?ja si myslím že dovtedy to príde 😉 potom napíš,ako to teda bolo.držím palec 🙂

michalag
16. máj 2013

@silvikaaa ja ze uz mas hadam aj po a malicku pri sebe a ty este tu

silvikaaa
autor
16. máj 2013

@barboritta jasne dam vediet,,, a Diki 😉

silvikaaa
autor
16. máj 2013

@michalag noo aj mi sme sa us tesili ,ze to uz budem mat za sebou a ze malicka bude s nami , ale zatial este stale nic 😒

patkobo
16. máj 2013

Jeden na dnes: Ako sa zacina moderny porod? Zalozenim diskusie na Modrom konikovi .. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre