Bolesť pošvy v 38. týždni

gabika2021987
3. nov 2015

Ahojte som 38tyzdni a citim sa posledny tyzden stale ynavena vycerpana a strasne ma boli posva ako keby som mala strasnu svalovicu ledva sa postavim otocim zo strany na staru je to hrozna bolest mate stym prosim skusenosti?

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sardinka32
3. nov 2015

@gabika2021987 Vsak to spomen na najblizsej poradni doktorke...ale to uz tak byva tie posledne tyzdne...dieta sa posunulo nizsie, takze zrejme preto citis ten tlak, bolest. Ja uz som sa ten posledny mesiac nevedela dockat porodu.

khandus
13. jan 2016

Ja mam take iste bolesti dole

sim_simonka
13. jan 2016

roztahuje sa ti panva, babatko sa posuva stale nizsie a nizsie, je to normalne, je to jeden s prvych priznakov ze onedlho budes rodit 🙂

khandus
13. jan 2016

Ach boze velmi sa tesim na malicku a este ked ma boli v pod brusku a aj picha tak co to je

sim_simonka
13. jan 2016

tiez jeden zo sprievodnych znakov pred porodom...ale aj su to akoby krce, moze byt ze zacinas rodit...treba odsledovat ci su kontrakcie pravidelne alebo nepravidelne 🙂

miushik765
25. aug 2016

Ja to mávam tiež ten hrozný tlak aj tvrdnutie brucha aj ms bolesti aj pichanie a bolesť panvy a som v 35tt môžem rodiť skôr? Aj kríže ma dosť bolia ale pravidelné kontrakcie nemám toto mám už 8dní u dr pred týždňom len povedal že je malý nízko tak neviem či mám ísť na kontrolu alebo čo...

katkakovac
25. aug 2016

@miushik765 pokial mas pocit, ze sa nieco deje, behni lekarovi. V podstate uz mozes zacat rodit. Niektore deti sa rodia aj v 36tt, nebola by si prva😉

sim_simonka
25. aug 2016

Ale zasa netreba ani panikáriť. Posledný mesiac býva dosť namáhavý, telo sa pripravuje na pôrod, preto ta bolesť panvy, krížov..kľudnejší režim, hlavne sa nenamáhať, veľa odpočívať, na kríže teplú sprchu a keby sa bolesť stupňovala, zájsť k lekárovi 😉
@miushik765

miushik765
25. aug 2016

@sim_simonka To je v tom že ja nič ani nerobim len ležím na odporučanie dr. Ale stačí že prejdem do obchodu a niekedy ani to kludne aj v klude ma všetko bolí aj mi tvrde dosť brucho tak sa zajtra chystám k dr lebo ten tlak na panvu je niekedy neskutočný

sim_simonka
25. aug 2016

@miushik765 tak v tom prípade pre istotu chod. Radšej si byt od doktora istá že je všetko v poriadku ako potom niečo zanedbať. Ale zasa, ak hovoríš že teda odpočívať až moc, možno aj preto. Kým sa telo rozhybe to trosku trvá. Veď zajtra uvidis, hlavne nerobiť žiadne závery ☺️

betka269
27. aug 2016

Ja som dnes 38tt a v noci sa ledva prehadzujem, a to iba preto že ma už tak bolia bedro

betka269
27. aug 2016

@betka269 ve klby, tlak je tiež poriadny ani utriet po wc normálne bolí, chodím ako kačer, ale beriem to s humorom, a s tým že hádam čoskoro uvidím toho drobca ktorý za to stojí 🙂 veľa síl!!! 🙂

sim_simonka
27. aug 2016

@betka269 neboj, ešte chvíľočku vydrž a uvidis že to stalo za to 😉

pavuciiik
18. sep 2016

Baby ako ste dopadli nakoniec?som skoro v 36tyzdni brucho mi tvrdne aj.menstruacne bolesti mám tie vzdy po chvilke prejdu ale dnes ma tak boli posva aj kosti alebo ako to.nazvat :D

katkakovac
18. sep 2016

@pavuciiik no ja som mala ozaj bolesti a poslickov cely posledny mesiac. Aj poslickov aj nepravidelne kontrakcie. Porodila som presne v den terminu. Je to velmi individualne. oddychovat, tepla sprcha, ak sa ti chce prechadzky. Spi, pokual sa ti da, potom uz nebudes mat tolko moznosti na oddych.

pavuciiik
18. sep 2016

Takze je to normalne nemusim sa bat ze rodim 🙂 ?? Ked ako prvorodicka fakt nevies co je dobre a co.nie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre