Bolesť brucha a krížov týždeň pred termínom

buchtickasima
30. mar 2015

Ahojte. 5.4.2015 mam termin porodu. Od rana ma velmi bolia krize a brucho ako pri menzese. Vo stvrtok mi doktor povedal ze som zatvorena, ale krcok mam 2cm. Myslite ze sa nieco zacina alebo je to len taky strasiak ?? 🙂 dakujem za rady

monicm
30. mar 2015

@buchtickasima takto pred termínom to už môže byť aj začínajúci pôrod,či poslíčkovia.niektoré ženy kontrakcie popisujú ako silnejšiu menštruáciu.treba si skúsiť odsledovať,či je to v nejakých intervaloch a či sú tie bolesti pravidelné.osobne by som však asi radšej išla do nemocnice,spravia ctg a budete vedieť,na čom ste.istota je istota

zuzankamalikova
30. mar 2015

Ja by som povedala,ze sa ti rozbiehaju kontrakcie a coskoro budes mat mimi..

buchtickasima
autor
30. mar 2015

Myslite ze sa to moze rozbiehat ? Babetko je stale aktivne a kope. A brucho mi vobec netvrdne.

herminka44
30. mar 2015

podla mna ak sa to neopakuje pravidelne tak to su poslickovia.vsak na poradnu mas ist kedy?

monicm
30. mar 2015

@buchtickasima niektoré bábätká kopú aj priamo počas pôrodu,to len tak na okraj.ak si nie ste čímkoľvek istá,zájdite do nemocnice,alebo si tam zavolajte,priamo na pôrodnicu,povedia,čo robiť,či radšej prísť,alebo niečo konkr. sledovať,čo nám laikom nenapadne.ako už bolo povedané,môžu to byť poslíčkovia a môže to byť začínajúci pôrod

buchtickasima
autor
30. mar 2015

Poradnu mam vo stvrtok. A dost ma to boli hlavne kryze. Brucho ma boli len sem tam ne tak ko tie kryze.

zuzankamalikova
30. mar 2015

@buchtickasima a krize ta bolia stale,alebo v nejakych intervaloch?

herminka44
30. mar 2015

stopujes to?

monicm
30. mar 2015

@buchtickasima ja poviem asi tak,že pri prvom pôrode som necítila jedinú kontrakciu do brucha,mňa celý čas boleli len kríže,ak som aj mala kontrakciu podľa ctg,tak bolesť krížov ju prekryla.

buchtickasima
autor
30. mar 2015

Kryze ma bolia stale. A bruchu ma picha len obcas to si stopujem kryze nemusim lebo tie ma bolia stale

herminka44
31. mar 2015

tak co ako este nerodis? 😉

buchtickasima
autor
31. mar 2015

Nie zatial noc, ale o5ma bolia krize a brucho. Asi sa to pomali tozbieha

herminka44
31. mar 2015

isto len zachovaj klud viem ze sa to lahko hovori ale velmi to pomoze 😉

domi27
24. júl 2015

Baby poradte, bolesti mam ako pred MS, aj krize, aj podbrusko, rano som hnackovala a brusko mi tvrdne. Myslite, ze sa to uz zacina? Termin mam o 5 dni. Dakujem

buchtickasima
autor
24. júl 2015

Ja som mala tyzden po termine a ked som prisla do nemocnice mala som bolesti jak pri kontrakciach no mala som len poslickou, ale par hpdin na to sa ni rozbehol porod. Stopuj si to ak budes mat bolesti kazdych cca 5-10min choj do nemocnice. Bud mas poslickou alebo si zacala rodit 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre